Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők milyen nehézségekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők milyen nehézségekbe ütköznek internetes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Sok olyan férfi van aki kamuzik magárol, nem is kapcsolatot keres csak dugópajtit, nem hív randi után, nem jön el randira, erőszakoskodik, stb?

Irjatok történeteket ha vannak rossz tapasztalataitok!

Kb hány fiúval kell ismerkednetek ahhoz hogy találjatok egyet aki megfelel?


2021. jún. 19. 22:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
25%
Kinek mi a visszafogott "bulizos" kep.
2021. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
71%
11: nem bulizós képek voltak fent. De nyilván, a nők nem lehetnek normálisak, mind hazudnak, a férfiak meg mind szentek, ők sosem hibázhatnak. Tipikus incelrinya.
2021. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
15%

Szokas szerint egy "holgy", aki nem tud kommunikalni, ervelni, hanem kiforgat, beallitja magat aldozatnak es az internetrol szedett nepszeru szavakkal minosit.



Jar a taps. Csak akkor ne csodald, hogy nem normalis pasik talalnak be, ha a te szinvonalad is odavalo. Melyen lentre.

2021. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
84%
Mire kellene érvelni? Arra, hogy alaptalanul gyanúsítasz olyanokat, akiket nem ismersz? Te sem érvelsz, csak hazudozol meg puffogsz.
2021. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
12%

Perszeeeee puffogott...ahhaaa..



Mucika, tanuld meg a szövegértés alapjait és utána fröcsögj.

2021. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
76%
Te meg ismeretlen embereket ne gyanúsíts meg azzal, hogy k...s képeket töltenek fel, amikor oda volt írva, hogy visszafogott. Neked kellene megtanulnod szöveget értelmezni.
2021. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
8%
Bocs, hogy ismeretlenről nem lehet x dolgot feltételezni. Te meg folytatod a vitát...🤷
2021. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
68%
És akkor meg téged miért zavar, hogy én meg rólad feltételeztem valamit, kiscsillag?
2021. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Noren1989 ***** válasza:
41%

Kell egy homokozólapàt, amiért megverekedhettek?


A kérdésre vàlaszolva, férfiként: én pl sok kúrólàjkot kiosztok, mindenféle kapcsolatteremtés nélkül.


Sokszor nem figyelem a tàvolsàgot, és így bivalybasznàdi nőket is làjkolok (nyilvàn kizàró ok a tàvolsàg).


Emellett antiszoc, bizalmatlan, és kevésbé empatikus vagyok, szóval, ha beszélgetésig fajul a dolog, kb 2-3hétig megfelelek, aztàn hirtelen lepattannak, merthogy nem vagyok normàlis.

2021. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

18


Jaja persze napsugár.


"A kérdésre vàlaszolva, férfiként: én pl sok kúrólàjkot kiosztok, mindenféle kapcsolatteremtés nélkül.



Sokszor nem figyelem a tàvolsàgot, és így bivalybasznàdi nőket is làjkolok (nyilvàn kizàró ok a tàvolsàg)."


Pont errol irtam, de be lettem oltva. A legtobb ferfit nem erdekli mit irsz, persze, hogy sokan irnak neked, sok match-ed lesz. Plane akkor ha "bulizos" kepeid vannak. Nagyszamok torvenye. Ez nem eredmeny, nem ereny, az internet ilyen.


Az mar inkabb, ha egy no kepes kommunikalni es normalisan ismerkedni, nem pedig a masikra mutogatni, ha valami rosszul sul el, vagy a "szexi pasi" egy bunko valami es ugy banik veled, mint akit a fenekebol vett elo.

2021. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!