Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők milyen nehézségekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők milyen nehézségekbe ütköznek internetes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Sok olyan férfi van aki kamuzik magárol, nem is kapcsolatot keres csak dugópajtit, nem hív randi után, nem jön el randira, erőszakoskodik, stb?

Irjatok történeteket ha vannak rossz tapasztalataitok!

Kb hány fiúval kell ismerkednetek ahhoz hogy találjatok egyet aki megfelel?


2021. jún. 19. 22:41
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Mikor meglattam mennyi valasz erkedezett akkor kezdtem orulni de ahogy olvasom, a legtobb csak veszekedes.


Ertelmes valaszokat varok, veszekedest hanyagoljatok.

2021. jún. 20. 16:26
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem veszekszem. Elozo kommentben is irtam valaszt.



Erre persze nem tetszik az onerzetes holgyeknek..🤦

2021. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

22.es

A kerdesben noket kerdeztem, nem ferfiakat.

2021. jún. 20. 16:39
 24/32 anonim ***** válasza:
20%
No vagyok
2021. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%
24, aham, persze...
2021. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
25%
Ghosting
2021. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kèrdező,


Megkaptad a tàrskeresőzès krèmjèt ( fusztràlt visszautasított fèfirak )


Kàr , kíváncsi lettem volna èrtelmes vàlaszokra én is


Ff

2021. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
En is kivancsi lettem volna mert biztos hogy a noknek sem megy olyan konnyen es sok idiotaba belefutnak, mint az itt valaszolo fusztralt ferfiak.
2021. júl. 21. 11:04
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy a nők választanak online.


Élőben pedig a pasi.


A nők nem reálisan látják a helyzetet és vagy bőven jobb pasikra mennek vagy önmaguknál sokkal rosszabbakra akik felmagasztalják őket az egekbe.


Nem a társukat, egyenrangújukat keresik. Szerintem a férfiak reálisabbak, nyilván vannak akik nem de általában igen.


Élőben a legtöbb férfi nem próbálkozna be szupermodelleknél, jogász-orvos akárkiknél.


A nők nem adnak esélyt átlag férfiaknak miközben maguk is azok.


Ez a legnagyobb baj.


Válogatnak aztán 31-35 között vége a dalnak és tényleg csak a selejt pasik maradnak. A férfiak pár év helyzetelőnyben vannak, de a nők 30 körül már le kellene hogy cövekeljenek, de még mindig azt hiszik, hogy a 30 az új húsz a 40 az új harminc de nem.

Egy 30 éves nőnek meg kellene állapodnia különben jöhetnek a kutyák és a macskák...

2021. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

29, érdekes, sose a nők bizonygatják hogy "pár év helyzetelőnyben vannak", meg hogy nekik még a 20 évesek is jutnak...


Kérdés... ha 35 évesen is annyira nyerőek a férfiak, akkor hogy nem tudott addig egy nőt összeszedni és miért van egyedül?

2021. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!