Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelnek számítok amiatt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelnek számítok amiatt is hogy azért nincs barátnőm mert nagyon nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés

38 éves férfi vagyok, 10 éve egyedül viszont rengeteg lehetőségem lehetett volna csak vagy külsőleg vagy belsőleg nem fogtak meg... kb. a nők 5 százaléka fog meg.

Tehát nekem sem jut nő, ami az incelség definíciója, tehát akkor én is incel lennék?


2021. jún. 23. 07:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%
10: Nyilván lesz vele valami gond. Egy jó csaj nem ír ebbe a kategóriába, hanem az egyetemen bulizik a barátnőivel, vagy managerként osztja az észt egy fehérgalléros munkahelyen.
2021. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!