Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ember elmegy amellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember elmegy amellett, akibe fiatalon igazán szerelmes volt, akkor örökké bánni fogja, akkor is, ha talál végül valakit, akivel összeházasodik?

Figyelt kérdés
Én így jártam. Több barátnőm volt azóta, de mindig rá gondolok, ő az, akivel mikor összeismerkedtem, rögtön olyan volt, mintha már régóta ismernénk egymást. Valami olyan szeretetet éreztem tőle, ami mintha az anyámtól jött volna, tudom, hogy ő lett volna az ideális társam egy életre. Most házasodik. Soha nem fogom elfelejteni? Óhatatlanul az vár rám, hogy kikötök valamilyen nő mellett, akivel valamennyire vagyok boldog, és olyan lesz, mint egy jól nyélbeütött üzlet, és egész életemben benne lesz valahol mélyen ez a kesergés, hogy ő lett volna az igazi? Így inkább nem akarok élni.
2021. júl. 1. 23:11
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Sok emberrel történik ilyesmi, kérdező. Fiatalon az emberek sok mnindent könnyedén vesznek , sokan elhajitják az igazit. Szerintem a legtöbb ember.
2022. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Jó, de utána van értelme élni? Mármint, azt a minőségű szerelmet már nem kapod meg soha senkitől? Engem az a lány úgy megértett pillanatok alatt, mint más fél év alatt sem. Mondom, a Breaking Bad-ből Gretchen jelenete jut eszembe, ha valaki látta. Csak egy közös jelenetük van Walt-tal, de ott látszik, hogy pillanatok alatt belelát, mert egykor szerelmesek voltak. Aki meg valóban a felesége, annak több évadba telik, mire rájön, hogy mi az igazság.


Engem is ez zavar, hogy biztos tudok találni valamilyen nőt, akivel egész jól le lehet élni egy életet, de qírvára nem akarok úgy megöregedni, hogy "egész jól" élek egy párkapcsolatban, és nem a másik felemet találtam meg.

2022. jan. 14. 13:12
 43/48 anonim ***** válasza:
Akkor ezt mondd el neki és várd meg, hátha elválik. Vagy : addig lépj, amig nem házasodik meg. Ez az utolsó utáni lehetőséged.
2022. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Már megházasodott.
2022. jan. 14. 13:32
 45/48 anonim ***** válasza:
0%
Én kamaszkoromban vesztettem el, sokkal fiataalbbként, mint Te. És azóta minden párkapcsoaltát végig kinlódtam a netes közösségi oldalakon (ennyit arról, hogy hasznosak-e .... NEM, addig volt jó az emberiségnek, amig nem onnan értesültél az exeid, szerelmeid magánéletéről, és megőrizhetted szép emlékként..), a házasságát, gyerekei születését. Ezzel párhuzamosan nekem MIATTA (igen, komolyan miatta) nem jött össze egyik kapcsoaltai kisérletem sem utána. VÉgül : ráment a karrierem , az egyetem is, holott előtte egész életemben éltanuló voltam, komoly pályára készültem. Az akkori tanáraim, diáktársaim el sem hinnék rólam ,hogy hogy lecsúsztam évekkel később. Hogy miért ? Az első szerelmem miatt. Úgyhogy nekem az életem minden részét megette. A szerelem öl, butit és nyomorba dönt.
2022. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam úgy az egyik első szerelmemmel, hogy összejöttünk, miután mindketten elváltunk.

De addig sem a sebeimet nyalogattam és sajnáltattam magam.

2022. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
46 és mi lett a vége ? Hány évesek voltatok ?
2022. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Annyira kiváncsi lennék, mi jár azoknak az embereknek a fejében, akik lepontoznak egy kommentet, amiben valaki leirja a saját történetét...(45-ös komment).
2022. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!