Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ember elmegy amellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember elmegy amellett, akibe fiatalon igazán szerelmes volt, akkor örökké bánni fogja, akkor is, ha talál végül valakit, akivel összeházasodik?

Figyelt kérdés
Én így jártam. Több barátnőm volt azóta, de mindig rá gondolok, ő az, akivel mikor összeismerkedtem, rögtön olyan volt, mintha már régóta ismernénk egymást. Valami olyan szeretetet éreztem tőle, ami mintha az anyámtól jött volna, tudom, hogy ő lett volna az ideális társam egy életre. Most házasodik. Soha nem fogom elfelejteni? Óhatatlanul az vár rám, hogy kikötök valamilyen nő mellett, akivel valamennyire vagyok boldog, és olyan lesz, mint egy jól nyélbeütött üzlet, és egész életemben benne lesz valahol mélyen ez a kesergés, hogy ő lett volna az igazi? Így inkább nem akarok élni.
2021. júl. 1. 23:11
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
85%
Vagy úgy lesz, ahogy írod vagy megtanulsz várni a következő igazira. Ha 10 évet, akkor 10 évet. Biztos a legrosszabbkor fog jönni, ez garantálható. Vagy családos lesz vagy te leszel az vagy mindketten. Van amikor már nem lehet borítani a családot, szóval nem egyszerű a döntés.
2022. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Igen, mindig hiányérzeted lesz. Én is ebben vagyok évtizedek óta.
2022. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Hát, az utolsó két válasz alapján egyre inkább az a kérdés fogalmazódik meg bennem, hogy minek éljek egyáltalán. Így nem nagyon akarok.
2022. jan. 12. 23:11
 24/48 anonim ***** válasza:
57%
22 vagyok. 21-nek mondom : nincs következő igazi, ezek egyszeri dolgok az életben, sok embernek egy sincs. Kérdezőnek : én végig kinlódtam belül az összes kapcsolatát, amit látok a facebook-on. Borzalmas fájdalom szokott átjárni miatta, igy arra kellett rádöbbennem, életem végéig csak kisérteni fog és nem a szép emlékek maaradnak meg, hanem a féltékenységi poklok. Én is dobtam egy hátast, mikor megházasodott és gyerekei lettek.
2022. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
83%

24!


Hülyeség! Inkább (egy) igazi nincs.

Ha nem volt legalább pár éves kapcsolat, akkor meg fogalmad sem lehet, hogy milyen valójában a másik, hogyan viselkedik egy kapcsolatban.

2022. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
72%
Szerinted nincs, az én SAJÁT élettapasztalataim és élményeim szerint számomra meg VAN. Én ezt MÁR átéltem, megéltem, ne mondja már meg egy külső személy, hogy validak-e az érzéseim, pláne ha már át is éltem őket. Azt meg én is tudom, hogy felesleges köröket futottam, futok emiatt az életben. Nem én akartam találkozni vele és megélni ezt a történetet. Most attól, hogy megmondod a tutit valakinek, hogy miről lehet fogalma és miről nem, gondolod, hogy változik valami ?
2022. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Előző vagyok : az orvostudomány kutatja a szerelem biokémiáját évtizedek óta, nagyon összeszedett előadások is vannak fenn erről a youtube-on. Ajánlom Dr. Gloviczki Eszter előadásait ! Tök egyszerű egyébként, ha belegondolsz : a szerelem egy hormonsokk, a hormontermelésnek van egy csúcspontja, logikus, hogy életed során maximum egyszer fogod ezt a csúcspontot elérni, többszöri szerelembe esésénl, fokozatosan lanyhul és időben is rövidebbé válik a hormontermelés. Én halál szerelmes nyugdijasokat még nem láttam....
2022. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
62%

#26!


Tehát, amikor te mondod meg a tutit, az tuti. Ha más, akkor ő hülye és fogja be a pofáját. Gratulálok!

Valamint szépen kifejted, hogy ez a te személyes tapasztalatod, amiből köztudottan nagyon könnyű téves következtetéseket levonni.

2022. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
57%
Ezt ki mondta ? Én azt mondtam, nekem ne egy külső személy mondja meg, hogy mit érzek és mit érezhetek és valid-e, ha már átéltem egy érzelemhullámot. Ezt mnodtam.
2022. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
62%

Te mondtad, erről szólt a hozzászólásod. :)

Mellesleg megjegyzem, hogy sehol sem írtam, hogy mi érezz és mit ne.

2022. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!