Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ember elmegy amellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember elmegy amellett, akibe fiatalon igazán szerelmes volt, akkor örökké bánni fogja, akkor is, ha talál végül valakit, akivel összeházasodik?

Figyelt kérdés
Én így jártam. Több barátnőm volt azóta, de mindig rá gondolok, ő az, akivel mikor összeismerkedtem, rögtön olyan volt, mintha már régóta ismernénk egymást. Valami olyan szeretetet éreztem tőle, ami mintha az anyámtól jött volna, tudom, hogy ő lett volna az ideális társam egy életre. Most házasodik. Soha nem fogom elfelejteni? Óhatatlanul az vár rám, hogy kikötök valamilyen nő mellett, akivel valamennyire vagyok boldog, és olyan lesz, mint egy jól nyélbeütött üzlet, és egész életemben benne lesz valahol mélyen ez a kesergés, hogy ő lett volna az igazi? Így inkább nem akarok élni.
2021. júl. 1. 23:11
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Azzal kezdted a kommentedet, hogy "hülyeség" és igazi nincs. Most ebbe szerintem ne menjünk bele, hogy mivel tudnád bebizonyitani azt, hogy nincs, maximum azt, hogy a te életedben nincs,de szerintem teljesen logikus, hogy egy intenziv hormonsokkot egyszer tud az ember átélni ,hisz a szervezet egyszer tudja csúcsra termelni, minden további alkalommal rövidebb és sokkal egyhébb lesz az érzés, ezzel párhuzamosan az ember ahogy öregszik, egyre cinikusabbá, kiábrándultabbá szokott válni egyre több élettapasztalattal a háta mögött. A másik : az igazit nem mindenki arra érti, amire te, hogy csak akkor igazi, ha életetek végéig együtt éltek és imádjátok egymást, egyszerűen sok embernek van egy RANGSORA, hogy ki mennyire intenziv érézseket váltott ki belőle és ebben a rangsorban van egy első helyezett, aki lehetett plátói, lehetett rövidebb vagy hosszabb kapcsolat, lehetett gyerkkori vagy fiatal felnőttkori..stb. Hol van ez leirva kőbe vésve, hogy csak akkor igazi, ha életed végéig vele maradtál ? Itt pusztán a hormontermelés intenzitásáról beszélünk, akivel átélted, hogy a legkatartikusabb érzéseket váltotta ki belőled.
2022. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Előző vagyok : azt azért még hozzátenném, hogy ha visszacsinálhatnám, inkább élném le az életem a tengermély szerelmbe essé nőlkül, ugyanis nagyon hosszútávon csak káros hatásai vannak, úgyhogy nem örülök neki, hogy a kérdező klubjába tartozom, bár ne éltem volna át és ne érteném, amiről beszél...
2022. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
76%

31!


Kb. egy szót sem értettél abból, amit írtam és megint tele vagy logikai és következtetési hibákkal.


"... mivel tudnád bebizonyitani azt, hogy nincs..."

Miért, te tudod bizonyítani, hogy van?

Eleve hülyeség a felvetésed, hogy ez bizonyítani kellene.

Másként gondolnak az igazira a tinik és másként a felnőttek. (Aki gyerekként gondolkozik, az nem felnőtt, mindegy, hogy hány éves. Csak úgy 25 éve alatt megbocsátható a gyerekes gondolkozás.)


"...maximum azt, hogy a te életedben nincs..."

Félremagyarázásból jár a csillagos ötös! Gondolkozz egy kicsit és akkor talán rájössz, hogy inkább az ellentéte igaz!


"...szerintem teljesen logikus, hogy egy intenziv hormonsokkot egyszer tud az ember átélni..."

Tehát van egy teljesen alaptalan feltételezésed, amit tényként fogadsz el. Ez érvként nagyon gyenge. Semmilyen logika nincs emögött.


"A másik : az igazit nem mindenki arra érti, amire te..."

Igen, a tinik és talán még 20-on évesek képesek halálosan komolyan gondolni, hogy az igazi lehet az is, akivel még egy szót sem váltottak. De most a felnőtt párkapcsolatok csoportban vagyunk. Egy felnőtt pedig tudja, hogy a puding próbája az evés.


"Hol van ez leirva kőbe vésve, hogy csak akkor igazi, ha életed végéig vele maradtál ?"

Sehol, de nem is írtam ilyet. :)

2022. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
22-23 : és mért nem udvaroltatok neki azóta sem?
2022. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
33, én nem cséplem a szót a továbbiakban, javasoltam, h nézd meg GLoviczki Eszter előadásait. Semmi hülyeség nem volt a szavaimban, jeleztem feléd, hogy nekem volt igazim,méghozzá EGY fő, nem több. Annak ellenére, hogy szerinted nincs igazi vagy nem csak egy.
2022. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

"tudom, hogy ő lett volna az ideális társam egy életre"

Akkor is tudtad? Ő is tudta?

Miért nem jöttetek össze?

2022. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
47%

15. "Senki sem annyira különleges és egyedi, hogy egész életedben utána vágyakozz, ha vége lett.

Kérdező! Ha te szakítottál, akkor valami mégsem volt jó neked.

2022. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

"Nem akarom leírni, hogy miért szakítottam vele, nem is lényeges. Túl gyáva vagyok az élethez, túl sok hülyeségtől félel mér jóelőre."

Akkor és ott ezt tudtad tenni.

Ezt el kell fogadni.

Most már biztosan jobban meggondolod, hogy nem tudhatsz előre semmit, ha ott és akkor jó, akkor ki a fene akar kilépni belőle?

2022. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

17. " Többször is próbálkoztam nála utána, akkor még, amikor nem volt senkije.

Utána már késő. Te szakítottál. Mikor nem gondoltad komolyan, amikor szkítottál, vagy amikor újra próbálkoztál? Így már nem működik a játék, hogy egyszer így gondoljuk, és máskor úgy. (Mert ez nem játék, és senki sem játékszer.)

2022. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

18. soha nem fogja tudni, hogy miről maradt le

Jobb lenne, ha tudná?

Mindenki lemarad valamiről, de ami ott és akkor nem kellett, arról nem lemaradtunk, hanem nem azt választottuk.

2022. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!