Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ember elmegy amellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember elmegy amellett, akibe fiatalon igazán szerelmes volt, akkor örökké bánni fogja, akkor is, ha talál végül valakit, akivel összeházasodik?

Figyelt kérdés
Én így jártam. Több barátnőm volt azóta, de mindig rá gondolok, ő az, akivel mikor összeismerkedtem, rögtön olyan volt, mintha már régóta ismernénk egymást. Valami olyan szeretetet éreztem tőle, ami mintha az anyámtól jött volna, tudom, hogy ő lett volna az ideális társam egy életre. Most házasodik. Soha nem fogom elfelejteni? Óhatatlanul az vár rám, hogy kikötök valamilyen nő mellett, akivel valamennyire vagyok boldog, és olyan lesz, mint egy jól nyélbeütött üzlet, és egész életemben benne lesz valahol mélyen ez a kesergés, hogy ő lett volna az igazi? Így inkább nem akarok élni.
2021. júl. 1. 23:11
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
62%
Múlton rágódni a lehető legrosszabb dolog, amit tehetsz. Ha olyan tökéletes lett volna azóta is együtt lennétek! Egy illúzióba vagy szerelmes, mert azóta nem találkoztál olyan nővel, aki megmozgat. Élj a jelenben, másképp lemaradsz arról a nőről, akivel boldog lehetsz!
2021. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Voltam így, nagyon nagyon szerettem valakit, azt gondoltam ő lesz a férjem. Aztán ő nem így gondolta, szakított. Azt hittem meghalok, végem lesz. Évekig fájt, hiányzott. Egészen addig, míg jött valaki, és egy pillanat alatt eltűnt ez a marcangoló, szörnyű érzés. Remélem neked is eljön a tényleg igazi!
2021. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Valaki írt egy vigasztaló privátot. Ez a lány nem engem hagyott el, én hagytam ott. Pontosabban nem adtam neki akkor esélyt.
2021. júl. 5. 19:57
 14/48 anonim ***** válasza:
17%
Mennyi beteg ember😶
2021. júl. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha nem adtál neki esélyt, akkor valószínűleg megvolt rá az okod. Akkor, ott a tudásod, érzésed szerinti legjobb megoldást választottad. Felesleges ezen rágódni, még ha nehéz is ehhez tartanod magad. Hiába gondolod most másképp, ha ő boldog kapcsolatban van, házasodik, te pedig nem vagy az a fajta, aki ennek ellenére megpróbálná, akkor ez van.

Én nem hiszek az "igazi"-ban. Vannak emberek, akikkel működhet, és akikkel boldog lehetsz. 29 évesen messze nem vagy elkésve semmiről, találhatsz olyat, akivel boldog lehetsz te is, nem pedig csak megalkudsz. Senki sem annyira különleges és egyedi, hogy egész életedben utána vágyakozz, ha vége lett.

Ha tartod vele a kapcsolatot, ezt érdemes minimumra csökkenteni, vagy teljesen megszakítani. Ugyanis amíg az orrod előtt van, csak újra meg újra feltépi a "mi lett volna ha" gondolataidat, és mentálisan nem leszel képes beleszeretni másba, akkor sem, ha egyébként sokkal jobb lehetne, mint a másik lánnyal volt.

2021. júl. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
17%
Valószínű ez most nálad ilyen birtoklási mánia. Egyértelmű, hogy az kavart fel, hogy férjhez megy. Gondolom a köztes időben nagyjából eszedbe se jutott. Ha szeretted volna igazán, akkor egyrészt adsz neki esélyt, másrészt nem csak akkor jössz rá, hogy ő életed szerelme, amikor épp valaki más lestoppolja. Belém is volt halálosan szerelmes férfi, addig az 5 percig, amíg meg nem győződött róla, hogy a pasi, akivel összejöttem, hogy elfelejtsem őt, ki van ütve a nyeregből. Miután ezt összehozta, ugyanúgy nem kellettem neki, ahogy előtte se. És persze az érzés is azonnal lelohadt benne. Szánalom.
2021. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt benézted. Nem telt el úgy nap kb. 2-3 évig, hogy ne gondoltam volna rá utána. Többször is próbálkoztam nála utána, akkor még, amikor nem volt senkije.
2021. júl. 8. 09:15
 18/48 A kérdező kommentje:

Az jut eszembe sokszor, ahogy a Breaking Bad-ben megjelenik, hogy hogy beszél Walter Gretchennel és hogy a feleségével. Érződik, hogy az előbbi a valódi szerelme volt, ő volt az, akivel közös volt az érdeklődésük, fiatalon kerültek össze, imádták egymást. Vele lett volna érdemes leélnie egy életet. Skyler csak egy jó feleség lett, akivel kialakult egy stabil kapcsolat, de nem olyan minőségű, mint Gretchennel.


Attól félek, hogy én is így járok majd. Nagyon kevés olyan lánnyal találkoztam eddig, akin úgy éreztem, hogy valóban érdeklem, és meglátja, milyen a valódi énem és tényleg valami mély és minőségi dolog van köztünk. Akivel olyan, mintha mindig is ismertük volna egymást, és aki többet tud rólam, mint amit elmondok neki magamról. Akikkel ismerkedni próbálok, valahogy mind olyan idegenek, még akkor is, ha halad előre az ismerkedés. Egyszerűen nem tudom, mi a módja annak, hogy olyat találjak, aki nem pusztán egy jó kompromisszum, hanem valódi lelki társ, aki mellett úgy érzem, hogy kiteljesedek. Vagy eleve ez csak néhány embernek sikerül, és az átlag az, aki kiköt valaki mellett, és soha nem fogja tudni, hogy miről maradt le, aztán eltemeti magában ezeket az érzéseket?

2021. júl. 17. 23:36
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó két mondatban megfogtad a lényeget.

Szerintem ez a valóság.

2021. júl. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Igen, én is a cipődben járok, kérdező.
2022. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!