Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyász időszak alatt helytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyász időszak alatt helytelen dolog-e ismerkedni, és viszonozni valakinek az érdeklődését, és a közeledését?

Figyelt kérdés
Édesanyám közel egy éve, nagymamám pedig pár nappal ezelőtt halt meg. Még pár hónapja regisztráltam magam egy internetes társkereső oldalon, ahol az egyik lány az érdeklődését fejezte ki irántam. Nyilván (legalábbis szerintem) ilyenkor az volna a helyes, ha finoman közlöm az illetővel, hogy gyász időszak van, és most nem volna helyes, ha ilyesmivel foglalkoznék, vagyis az volna a helyes, ha visszautasítanám a közleedését... ez vajon tényleg ez volna a helyes lépés a részemről? Ti hogyan közelítenétek meg ezt a dolgot? Mit tennétek a helyemben?

2021. júl. 19. 14:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem.Semmiképp sem áll meg az élet.A gyasz nem azt jelenti,hogy sanyargatod magad.Gyász sajnos az életünk része, lehet később is.Akkor mit csinálsz?A gyerekeidet nem fogod etetni?Nem mész dolgozni,vagy ha az asszony beteg,akkor hagyod egyedül,mert te félrevonulva magadba temetkezel,és gyaszolsz?


Szerintem a gyász nem zarja ki ismerkedést.

Valóban nem biztos hogy a vidam mókás oldaladat tudod majd mutatni,de ebben a szituban ez is te vagy.Ilyen vagy,ha nem vagy vidám,és nincs kedved vigjatékot nézni vele a moziban,vagy buliba nenni.

Ezt megerti minden normális ember.Ettől függetlenül lesz lehetőséged majd a vidámabb énedet is megmutatni,ha az a személy tenyleg kíváncsi rad,mint társra.

Ha nem,akkor meg természetes szelekciónak kell felfogni.

Nem hozzádvaló az,aki csak a könnyű,szép és kellemes dogokban akar osztozni veled.

A gondokban meg nem.

Persze nem egy vállat kell keresni ahol naphosszat picsogsz,mert azt meg nem várhatod el senkitől.Csupán egy kis megértést.Türelmet.

2021. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!