Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autós kép rossz pont a tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autós kép rossz pont a tinderen?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan képeket kirakni, ami tükrözi a hobbijaimat és az életemet. És nekem a vezetés egy elég meghatározó pont, viszont sokaknál látom már kiírva előre, hogy rossz szemmel nézik az ilyen képeket. Van olyan lány, akinél ez tényleg rossz pont? Olyan diszkrét képre gondolok, ahol pont nem lehet látni, hogy milyen márkájú autóról van szó, mert nem flexelésből raknám ki.
2021. júl. 19. 18:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:
🤷‍♂️🤷‍♂️
2021. júl. 19. 21:23
 42/73 anonim ***** válasza:
51%
Direkt azért kérdeztem meg mert én lexarom hogy mennyi pénzed van vagy hogy mivel kérkedsz. de lehet ha megtudom mit hajtasz akkor felröhögök azon hogy "vezetés szeretete", általában valami robotváltós germán kamuprémium dízel szokott ez lenni, és olyankor tényleg röhögök. :D :D :D
2021. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
#34 vagyok: Félre ne érts, én is ennyiért vettem pár éve újat (de ha akartam volna, akkor 3x drágábbat is vehettem volna), de tudod, hogy hány képemen látszott akár csak részben bentről/kintről? Nulla. Sőt, így jobban belegondolva, életemben nem készült rólam kép vezetés közben vagy úgy, hogy a kocsi a látszik a háttérben. Nem életszerű, hogy nem pózerkedés a cél...
2021. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
0%

"egy egyedülálló fiatal felnőtt / középkorú férfi, aki nem b*ssza el a pénzét, és a versenyszférában dolgozik egy kicsit is piacképes tudással és tapasztalattal, annak ez egy teljesen elérhető dolog,"


Ezt írtad. Ez így is van. Csak miután leírtad, te már nem tűnsz felnőttnek. Ez addig menő, amíg nem kell leírnod GYK-ekre,hogy hitelesnek tűnj...kabaré mennyi kis farkú pasi van itt...

2021. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
31%
A fenti szöveg lehet jól néz ki a szívíben, de igazából azt jelenti hogy egy irodában kushad, és az ottani feladatán kívül SEMMIHEZ sem ért.
2021. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 A kérdező kommentje:

#42: nem mindegy, hogy ki miben találja meg az örömét? Ez olyan, mintha kinevetnél valakit, aki elmegy egy hotelbe, mert mennyivel jobb a vadkemping. Szerintem el kéne fogadni azt, hogy mások vagyunk, más igényekkel, és az autópiac kiszolgál mindenkit szerencsére. Volt már régi focus rs-em, és robotváltós germán prémiumom is. Mindkettőben tudtam mit szeretni.


Nem pózerkedni akarok, vagy több lájkot gyűjteni. Pusztán szelfikkel is 200 feletti matchszámom van. Én csak szerettem volna valami érdekesebbet is kitenni, ami rólam szól. De ez a kérdés jó volt arra, hogy meglássam mennyi embernél veri ki a biztosítékot. Szóval már egyáltalán nem biztos, lesz ilyen kép :/

2021. júl. 19. 21:46
 47/73 anonim ***** válasza:
22%
Lehet ingatlanos, ott is versenyszerűen cibbánykodnak
2021. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
100%
46-os Helyes! Legyen max 1 kép, ami nem menőzésről szól, hanem a kocsikkkal lévő viszonyról. Pont.
2021. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
51%

Nincs baj a luxushotellel, amig nem hangoztatod mellette hogy élsz halsz a kirándulásért, és a természetért. :D



ha 200 feletti match számod lenne, ami nem létezhet, akkor nem itt írkálnál / kérkednél, hanem ott írkálnál a felszines libuskáknak. :D :D

2021. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 A kérdező kommentje:

Akkor azt nem tudod elfogadni, hogy vezetési élménynek nevezem? Én sem szeretem az elektromos autót, de elfogadom azt, ha valakinek az az élmény, hogy nincs hangja. Rossz analógia, de érted.


Amúgy ha valaki nem hiszi el mennyi matchem van, akkor az mindig egy jó visszajelzés nekem, mert ezek szerint valamit jól csinálok, ha ennyire hihetetlen. Küldjek sshotot?

Amúgy ne tévesszen meg, attól még szar csajozó vagyok, hogy sokaknak bejön a képem :D

2021. júl. 19. 22:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!