Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autós kép rossz pont a tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autós kép rossz pont a tinderen?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan képeket kirakni, ami tükrözi a hobbijaimat és az életemet. És nekem a vezetés egy elég meghatározó pont, viszont sokaknál látom már kiírva előre, hogy rossz szemmel nézik az ilyen képeket. Van olyan lány, akinél ez tényleg rossz pont? Olyan diszkrét képre gondolok, ahol pont nem lehet látni, hogy milyen márkájú autóról van szó, mert nem flexelésből raknám ki.
2021. júl. 19. 18:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
61%
Ne irigykedj, van hajóm
2021. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
45%
grat. én a farkam szoktam használni
2021. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:

200 match tinderen... ugye az megvan, hogy 80 szazaleka kamu robot?


Egyébként mev ha ilyen menő vagy, miért nem élőben csajozol?

2021. júl. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 A kérdező kommentje:

Ha 200 match 80 százaléka robot, akkor miért nincs ott az a 160 lány mindenki másnál is? :/

Egyébként meg nem vagyok "ilyen menő". Attól nem leszek jobb vagy rosszabb csajozó, hogy hány matchem van.

2021. júl. 20. 07:52
 65/73 anonim ***** válasza:
51%

Jó, mondjuk, nálad a 200-ból csak 20 robot van. Akkor miért nem tudsz összejönni vagy bármit összehozni 180 csajból?


Biztos nem a kocsis képek miatt. Nálad valami más gond lesz, ami nem az autóknál kezdődik. Azt meg csak te tudhatod.

2021. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy ez a probléma. Tisztában vagyok a hibáimmal, és dolgozok rajta. Én csak frissíteni akarom a képeimet, mert unalmasnak találom őket.
2021. júl. 20. 09:16
 67/73 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem, hogy unalmasak, ha van 200 matched... Persze ha ez 10 év alatt jött össze, akkor lehet.
2021. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
Ha őszintén szeretsz vezetni és az életed fontos része, akkor rakd ki nyugodtan és ne érdekeljen előre, hogy ki mit gondol. Azok a nők, akik emiatt kapásból elítélnének, valószínűleg jobb is, ha nem kerülnek közelebbi kapcsolatba veled.
2021. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
51%

Magyarán nem baj,ha csak a kocsid miatt vagy érdekes, rakd ki nyugodtan!

De az első találkánál kiderül,hogy nincs cerkád. Sokat érsz a 200 fantom matcheddel, ha gyakorikérdéseken sírsz,ahelyett hogy végig ku.rdosnád őket

2021. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 VincentLaw ***** válasza:

#8

"Minden koldus emberek van autója"


Akkor én valami ufo vagyok, mert nincs autóm, de koldusnak sem mondanám magam.



Hát nálam szökőévente vannak csak matchek, 200 talán az eddigi tinderes pályafutásom alatt jött össze, ami jó pár év. Szóval nálad szerintem teljesen felesleges új képeket feltenni, ha tényleg ennyi az érdeklődő. Egy ilyen autós képpel csak rontanál az arányon, nem javítanál.

2021. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!