Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinglik! Belőletek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Belőletek milyen érzést vált ki, ha megláttok egy veletek egykorú boldog párt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 09:31
A kérdező szavazást indított:
Szomorúságot
Dühöt
Nem veszek róla tudomást
Van párkapcsolatom
Egyéb
89 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Attól nekem miért lenne jobb ha más is egyedül lenne?
2021. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
12%
1-es: az igazságérzet komoly dolog.
2021. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%
Majd elmúlik.
2021. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%

mar semmilyet. akarmelyik random par nem igazan erdekel, megszoktam mar a parokat mindenhol, plusz attol, hogy boldognak tunnek epp adott pillanatban kulso szemlelokent, nem biztos, hogy irigyelnivalo a kapcsolatuk.


inkabb akkor szoktam kicsit irigykedni, amikor az ismerosi koromben van ket szep, intelligens ember, akik egymasra talalnak es tenyleg tenyleg boldogok meg tok sok erdekes kozos programot csinalnak stb. akkor kicsit irigykedem es egyben el is szomorodom, hogy en miert nem talalok egy ilyen embert magam melle.

de nem nagyon, tehat annyira nem hangol le, konstatalom, hogy ez van es milyen szepek egyutt.

2021. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2021. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
29%

Én arra gondolok, hogy biztos szakítanék a pasival, ha a csaj helyében lennék és mindent tudnék. Nem tudok elképzelni valóban boldog kapcsolatot, ahol egyenrangú felek egyetértenek a fontos dolgokban, ahol nem lekezelőek a másikkal, ahol őszinték, hűségesek és összepasszolnak. Egy olyan párt sem ismerek, akik ha 20 évesen lennének is együtt maradnának, vagy ahol nem sérült az egyik annyira, hogy eltűrje a másik szemétkedéseit és fordítva.


Nem hiszek a boldog kapcsolatokban, ha ilyet látok mosolygok, hogy kis naivak, vagy ha épp nem nyalják falják egymást, akkor észre sem veszem, hogy léteznek, jelentéktelenek.


Borzalmas megkeseredettnek hangzik, de így gondolom.. Nem ismerek olyan kapcsolatot, ahol együtttartó erő nélkül is boldogok. Gyerek, hitel, anyagi függés, életkori félelmek, szorongás hogy megvitek majd őket, ha elválnak, szétmennek, félnek hogy nem találnak jobbat, vagy nincs szerelem és azt hiszik az nem is létezik.. stb..


Csupa rossz kapcsolat, és ahogy telik az idő, csak rosszabbak lesznek, egyre több a kompromisszum..

2021. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Magát a kapcsolatot nem irigylem, még ha tényleg jó is (nem csak látszat), nekem az nyűg lenne. Pokolian frusztrál viszont, hogy ők valószínűleg vonzódnak egymáshoz, működik közöttük a kémia, jókat szexelnek, nekem ezzel szemben eltelik a fiatalságom szex nélkül, nem kellve.
2021. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
Önkritikás, ha neked feleséged/barátnőd van, akkor miért kell lepontozni, és le is szólni az első válaszolót? Nem vagy boldog a képzeletbeli kapcsolatodban?
2021. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%
A tömegközlekedésen vagy utcán pettingelő, egymás manduláját nyalogató párocskáktól elég rosszul vagyok, de tőlük akkor is amikor boldog párkapcsolatban vagyok. Más párok nem váltanak ki belőlem semmit, bár én nem vagyok az irigykedő, frusztált fajta ember.
2021. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%

Hidegen hagy. Én a szabadságot jobban élvezem, mint a párkapcsolattal járó nyűgöket.

N

2021. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!