Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinglik! Belőletek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Belőletek milyen érzést vált ki, ha megláttok egy veletek egykorú boldog párt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 09:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
87%
Irigységet, hogy milyen jó nekik. :)
2023. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
7%
Nem velem egykorú, nálam fiatalabb. És néha olyan pasikat látok olyan csajokkal, hogy megkérdezem magamban, hogy "ez így hogy"? Az incel szabályok szerint már rég össze kellett volna szakadnia az univerzumnak.
2023. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
69%
22. Van az a pénz mindig ..
2023. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szingli voltam, arra gondoltam milyen jó nekik, legyenek is mindig boldogok, és reméltem egyszer én is találok magamhoz passzoló párt, akivel boldog lehetek, aki őszintén szeret és akit én is szerethetek, és így is lett.😊
2023. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
84%

Mikor szingli voltam, arra gondoltam milyen jó nekik, legyenek is mindig boldogok, és reméltem egyszer én is találok magamhoz passzoló párt, akivel boldog lehetek, aki őszintén szeret és akit én is szerethetek, aztán meg nem így lett.


38 f incel

2023. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
18%
Fájdalmat.
2023. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ez sem tart örökké. De egyébként hidegen hagy. A környezetemben csak azok maradtak együtt, akiknek valamilyen kényszerítő körülménye van. Egy igazán boldog párkapcsolatot sem láttam még köztük, max. rövid ideig tartót.
2023. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
62%
Semmit. Aki szingli miért gondolja minden ilyen kérdező a gyk-n, hogy egyedül egy megkeseredett irigy pöfeteg? :D
2023. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen érzést nem vált ki. Mit kellene? Nem vagyok irigy, ha erre gondolsz. Nincs bennem keserűség. Saját elhatározásomból vagyok egyedül, vagyis azért, mert elváltam és azóta nem találtam még olyan ferfit, akivel tényleg jól érezném magam.
2023. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem erzem ugy, hogy a ferfi eletem szerelme, semmit.
2023. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!