Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinglik! Belőletek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik! Belőletek milyen érzést vált ki, ha megláttok egy veletek egykorú boldog párt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 09:31
1 2 3 4
 31/36 NTBS ***** válasza:
Szomorúságot.
2023. máj. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Észre se veszem. Szeretek szingli lenni, eszemben sincs eldobni akárkiért.

Amúgy meg a velem egykorú nőknek általában a párja is velem egykorú, vagy inkább öregebb. Brr. Arra kéne irigykednem?🤣

2023. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

32 az miert problema, hogy a parjuk egykoru veluk?



en nem vagyok szingli, de amikor az voltam irigykedve neztem azokra a parokra, akiknek _tenyleg_ mukodott a dolog

de a legtobb parkapcsolat sajna csak kirakat, sokmindent nem lehet belole tanulni. tisztelet a kivetelnek

2023. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

#33! Mert én már abban a korban vagyok, amiben nincs normális külsejű férfi. Egyébként is a fiatalabbakat szeretem. Nyilván nem fog meghatni, ha látok egy nőt egy számomra visszataszító fószerral. Mit kéne éreznem, de most komolyan?

#32

2023. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

34: szeritned normalis kulseju no van 35 felett?

eletem legnagyobb csalodasai a szuloi ertekezletek az altalanos iskolaban, 10-bol 9 no elhizott, agyon plasztikazott, tetovalt/piercingelt, stb


es igen, a ferfiak is hasonlo aranyban.


a fiatalokkal meg sokra nem mesz, mert elobb utobb rajonnek, hogy vannak feszesebb testu 20-askak is, akikkel meg lehet jelenni es nem anyuci baratnoivel akarnak menni bulizni.


ez most eros sarkitas, de en nem nagyon lattam hosszutavu mukodo kapcsolatot, ahol a pasi (jelentosen) fiatalabb volt.

kb csak par anyakomplexusost, akik valamit kompenzalni akartak.


ne vedd magadra, altalanossagban beszelek.

2023. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
51%

#35! "szeritned normalis kulseju no van 35 felett?"

Ez most nem volt kérdés. Arra válaszoltam, én mit érzek.

"fiatalokkal meg sokra nem mesz, mert elobb utobb rajonnek, hogy vannak feszesebb testu 20-askak is, akikkel meg lehet jelenni es nem anyuci baratnoivel akarnak menni bulizni."

Mint írtam, nem akarok senkivel semmire menni, imádok szingli lenni.

Nem 20 évesek tetszenek egyébként, inkább 30 körüliek. Így volt ez 20éves koromban is, meg most is. De otthonra egyik se kell. Egy férfiért dobnám el a szabadságom, ő történetesen 36. Sajna, még nem csúnyult el🤣

#34

2023. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!