Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársak! Ti regisztráltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Ti regisztráltatok már kíváncsiságból modell férfival tinderre? Mik az eredmények?

Figyelt kérdés

Én most próbáltam ki! A rendes profilommal max 10 matchem volt 1 hét alatt.


Felregisztráltam egy félmeztelen modellel és 1 nap alatt 300 nál járt a számláló. Senkire nem kellett rá írnom, mert a nők írtak rám. Így tényleg jó tinderezni! Így már értem miért van akinek tetszik!


Nektek milyen eredmények lettek?


Ezzel a képpel: [link]


Igaz volt egy lány aki írta, hogy kamu vagyok, ő okos volt!


2021. aug. 8. 11:30
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Egy modell férfinak nagyobb sikere van a nőknél mint egy átlagos férfinak? Aztán, ez aztán a tanulmány.. Tudod egyáltalán miért lesz valaki modell? Mert átlag feletti külsővel rendelkezik.
2021. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
96%

Mert úgy gondolod,hogy egy Angelina Jolie kinézetű nőnek nincs több sikere társkeresőn/tinderen mint egy Falusi Mariann kinézetűnek? Feltaláltad a kanálban a mélyedést...

Ahol csak képet látnak az emberek,ott a jobb külsejűeknek nagyobb sikere van. Micsoda felfedezés!

2021. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
95%

Úristen, de meglepő, hogy egy vonzó férfi több nőnek tetszik, mint egy kevésbé vonzó. Sokáig kellett gondolkoznod, mire rájöttél?🤣


Nekem nőként sokkal több matchem van és jobb pasikkal, ha teszek fel popsis/cicis képet, mint amikor nem. Most akkor én is legyek férfigyűlölő, amiért ennyire felszínesek? Sajnos minden ember az, ez van, ilyen a világ. Te magad is az vagy.

2021. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
93%
Attól, hogy 300 tinipicsa bevette ezt a kamut, még nem jelenti azt, hogy a nőknek, a több milliárdnyinak csak a külsőségek fontosak. Én pl fent sem vagyok tinderen, pontosan azért, mert egy felszínes szhar az egész. Ja, és ha egy modell csajjal felmész, ugyanez lesz az eredmény, tehát ez semmit nem bizonyít a nőkről, a férfiak ugyanis sokkal de sokkal felszínesebbek. Ti magatok is elismeritek itt, hogy nézegetitek a szép csajokat a nőtök mellett is, a férfiak küldik a kúró lájkokat ismeretlen nők oldalaira, nem a nők nyálaznak a pasikra facén, instán.
2021. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell ahhoz modell csaj hogy ugyanennyi vagy több lájkot összehozzon valaki.
2021. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de egy modell csaj nem 300 hanem 1000 lájkot összehozna, mert minden pasinak ilyen kéne....
2021. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
30%
Igen, sajnos ez van, én is mindig ezt tapasztaltam. Ráadásul egy ilyen képpel kiírod, hogy csak szex, akkor is lesz jelentkező, normál tartományba eső külsővel 0 matched lesz olyankor. Szóval nem csak a matchek száma több, de a minősége is jobb.
2021. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
87%

Ebbe a kamu profilozásba mi a lényeg amúgy? Találkozni senkivel se találkozhatsz. Nem rád kíváncsiak, hanem a képen lévő pasira. Egy idő után lekopik minden nő.

Abba semmi szégyen nincs hogy egy ilyen pasi jobban bejön a nőknek. Ha azt akarod hogy rád is nyomuljanak, akkor változtass magadon, legyél olyan szép mint ez a pasi.

2021. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
36%
Egy nő ismerősömnek van 1600 match és próbálja beadni nekem , hogy nem egyszerű a nőknek :D
2021. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
91%

Kedves KenAdams,


Mi lenne ha inkább magadba néznél? Most pedig a tegnap esti kérdésedre reflektálok:


- Miért van az, hogy két hét alatt 5 nő is eltűnt? Nem gondolod, hogy akkor nem mindenki mással, hanem veled van a probléma?

- Nem gondolod, hogy túlzottan nyomulós, ráakaszkodó vagy, ha azon ki vagy akadva, hogy mi az, hogy valaki egy nap beszélgetés után nem válaszol többet?

- Nem gondolod, hogy nagyon gáz, hogy fél évig nem hívtál el valakit randizni a Covid miatt? Nem gondolod, hogy szartál a lányra utána több hétig, és ki voltál akadva, hogy ezalatt a több hét alatt nem rád várt, hanem összejött valaki mással?


Nem oltogatni szándékozlak, szimplán segíteni szeretnék.

2021. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!