Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársak! Ti regisztráltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Ti regisztráltatok már kíváncsiságból modell férfival tinderre? Mik az eredmények?

Figyelt kérdés

Én most próbáltam ki! A rendes profilommal max 10 matchem volt 1 hét alatt.


Felregisztráltam egy félmeztelen modellel és 1 nap alatt 300 nál járt a számláló. Senkire nem kellett rá írnom, mert a nők írtak rám. Így tényleg jó tinderezni! Így már értem miért van akinek tetszik!


Nektek milyen eredmények lettek?


Ezzel a képpel: [link]


Igaz volt egy lány aki írta, hogy kamu vagyok, ő okos volt!


2021. aug. 8. 11:30
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Mint írtam korábban, nem tinderezek, ezért nem tudom értékelni a match kifejezést. De a normál társkerin sem jelent semmit a lájk, megbökés, párba állás, még a rád írás sem, így nem látom sok értelmét match-ben mérni a sikert. Hiszen ha a pasik eleve jobbra húznak mindenkit esélynövelésből, de a felét nem is gondolják komolyan, egy átlagos nő számára ugyanúgy nem jelent semmi a match, mert úgyis eltűnnek a francba a normálisabb külsejű pasik. (és ez nálam átlag, nem tudom eléggé kihangsúlyozni. Nem adoniszt keresek)
2021. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
79%

Azt hiszed, nem lehet kiszúrni egyből, hogy kamu fotó?

Nekem azonnal gyanús, ha egy pasi társkeresö oldalon "normális" képet rak ki és feltűnően jól néz ki.

Az ostobábbak persze nem veszik észre és jobbra húzzák.

Szóval az ostobák vevők "rád" gratulálok.

2021. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
30%

#29, gondoltam hogy középkorú nő vagy, ráadásul elvált is, a hisztériád tökéletesen passzol az adottságaidhoz.

Gondolom te vagy az, aki itt tinipcsázik is, oltogatni azt tudsz mindekit, meg nézzen mindenki magába....

A tipikus nárcisztikus jegyeket viseled magadon, isten irgalmazzon annak a faszinak, aki összejön veled.

2021. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
86%

Hát igen, ez a kép teljesen hiteles. Ez a magyar valóság, itt ilyenek általában a pasik.

A linkelt képen látható srác kénytelen volt feltenni magát a tinderre, mert amúgy észre sem vennék a nők.

2021. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
51%
Hogy a fenébe van valakinek 1600 matche? :D Nő vagyok, szép, 100 jelölésből mondjuk 2-3 az, aki megérint annyira kép és szöveg alapján, hogy párba álljunk. Akinek 1600 matche van, az mindenkit visszajelöl? Egyszerre kettővel dumálni is tökre fárasztó.
2021. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
76%

Nőként felregisztráltam Brigitte Bardot fiatalkori képeivel, és 1000X többen írtak, mint amikor a saját képeimet raktam fel 😢

Sosem gondoltam volna hogy így lesz :(

2021. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
16%
35- csak mondom , hogy a lányok egyszerre több pasival randiznak, nem csak dumálnak :D (ezt konkrétan egy volt kolléga ecsetelte, hogy mennyire élvezi , hogy ez a két muki viszi őt ide oda randizgatni :D )
2021. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Vmelyik Tinderes kérdésnél azt írták hogy félmeztelen kép nem nyerő, akkor most hogy van ez? :)
2021. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
2021. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy józsibácsi rakja fel, vagy valami jó pasi :D Jó pasi igazából mindegy milyen ruhában van, vagy mivel pózol, kapja a likeokat
2021. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!