Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársak! Ti regisztráltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Ti regisztráltatok már kíváncsiságból modell férfival tinderre? Mik az eredmények?

Figyelt kérdés

Én most próbáltam ki! A rendes profilommal max 10 matchem volt 1 hét alatt.


Felregisztráltam egy félmeztelen modellel és 1 nap alatt 300 nál járt a számláló. Senkire nem kellett rá írnom, mert a nők írtak rám. Így tényleg jó tinderezni! Így már értem miért van akinek tetszik!


Nektek milyen eredmények lettek?


Ezzel a képpel: [link]


Igaz volt egy lány aki írta, hogy kamu vagyok, ő okos volt!


2021. aug. 8. 11:30
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg értelmetlen volt... Nem csodálkozom, hogy sok volt a like-ja. :)


Arra viszont kíváncsi lennék, hogy egy átlagosnak mondott nőnél és egy átlagosnak mondott férfinál hogy alakulnának ezek a számok. Nem szeretem ezeket a hülye pontozásokat, de mondjuk egy photofeeleren 6-os hölgy vs PF 6-os férfi talán jó lenne mércének. :)


Ha vkinek van vmilyen tudományos kísérlet felé kacsingató linkje, akkor azt szívesen venném. Jobban el tudnám fogadni, mint itt meseországban (Gyakori) a random beírásokat.

2021. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:

Photofeeleren 5 és 6 közé lőttek be.... hát szerintem havi 1-2 match , de leht sokat mondok.


Férfi voltam

2021. aug. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
70%
Tök mindegy, hányan írnak rád, ha a nagy részük elve kuka: idősebb, fiatalabb, nős, bonyolult kapcsolatban van, dugni akar, 30 évesen is szűz lúzer, 100+ kiló, átlag alatti stb. Akivel pedig korban, státuszban, alkatban hozzád illik, még mindig ott van, hogy lehet hogy nem illetek egymáshoz. Én nem tinderezek, mert szerintem az hülyeség, de normál társkeresőn is a rád írók 80-90%-a szóba sem jöhet eleve. Ez azért van, mert a pasik mindenkire ráírnak esélynövelés címén. Van aki rám ír, normálisnak néz ki, de el is tűnik, talált jobbat. Egy lájk (match? ) semmit sem jelent. Amint átlagos nő vagy, már a nagy része csak ez.
2021. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
53%
23: Ugye érzed a különbséget aközött , hogy naponta 10-en rádírnak amiből 9 nem normális, vagy aközött, hogy évente 4 matched van és egy sem normális!? (ennyi a különbség ha nőként, vagy férfiként nézed ugyanazt)
2021. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
87%
#24 Mivel a normális sem jelent kapcsolatot (élőben nem jöttök be egymásnak, sokszor én nem jövök be a férfinek) így a végeredmény szempontjából ugyanaz. Évek óta egyedül vagyok én is, te is.
2021. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként 20-25 körüli matchet sem tudtam már kezelni, egyszerre 3-4 nővel beszélni pedig személytelen dolog és kevésbé lehet minőségi beszélgetéseket összehozni "futószalagon". Egy nagyon jó barátomnak (előnyös külseje van nyilván, de azért nem fotómodell) volt valami 500 matche, ő is ugyanezt mondta. Max. legyezi az ember egóját, de kb. olyan, mint egy számítógépes játékban rekord pontszámot elérni - sok mindent nem tudsz kezdeni vele a való életben.
2021. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

23- ezt próbálja nekem bemagyarázni egy nő ismerősöm, hogy 1600 match van neki és nem jó ez.... miközben csak választania kell egyet ha épp akar valamit és megy bármelyik ugye.... Ja és hozzátenném, az Ő véleménye szerint, nem is az enyém szerint , van rajta nem kevés + kiló és nem néz ki olyan jól. Na így van több száz match akinek csak csettintenie kell.


Ehhez képest (22es vagyok) mondhatni átlagos vagyok (oké most épp kis átalakítás folyamatban van mint fogszabályzót felrakattam hogy szebbek legyenek a fogaim, nem voltak vészesek, csak szebbet akarok, aztán anyajegylevétel, hogy normálisan tudjak növeszteni egy kis borostát, kisebb rövidebb szakállat, kondiba járok , hogy felszedjek kis izmot, de a cél inkább a sporty testalkat ami most olyan vékony/átlagos, de semmiképp nem rossz a felsőtestem) szóval nekem ilyen feltételekkel (és csóró se vagyok) hát ha egy hónapig pörgetem a tindert vagy van matchem vagy nincs....


Most lehet sok a gyökér azt aláírom, meg a túl idős, meg a túl fiatal meg a túl ronda.... de annyiból csak ki lehet válogatni 1 et :D Én meg a 0 vagy 1 ből válogatok jó esetben ugye , már ha nem unmatchel vagy tűnik el szó nélkül:D

2021. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes, a 20-es kommentemet , amiben leírom, hogy lehet magadba kéne nézni, elegánsan átugrottad.
2021. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
17%
#27 A kommentedből egyértelmű, hogy te a szintet csak a külsőre érted. A csajon van plusz kiló, és? Rajtam is van, ráadásul én egy középkorú, elvált nő vagyok, de nem fogok összejönni valakivel, aki nem vonz, csak azért, hogy legyen. Illetve a vonzalom nálam ismerkedéskor alakul ki, a belső tulajdonságok megismerésével. Lehet a srác átlagos, helyes és örülök neki, de a randin elmegy tőle a kedvem, mert egy komplexusos görcs, buta, műveletlen, unalmas, sótlan alak. Külsőre én engedékeny vagyok, de belsőre nagyon nem.
2021. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

29- (27 vagyok) egy tinderen mást se látni csak a külsőt amig nem matchelsz vele :D tekintve bemutatkozások háromnegyede üres/semmitmondó


Illetve én 31 éves vagyok, nem ismerkedek nálam sokkal idősebbekkel.


Hozzátenném, amire utalsz nem én mondtam :D szerintem jól néz ki a lány... nincs bajom a husibb alkattal :)


Ha jól tippelek te az egyel idősebb korosztály vagy és nyilván a közönség is más neked akiből válogatnál. Más tulajdonságokat nézel mint azok akiket mi szemelünk ki.


Nyilván fontos a külső, meg az is hogy ne essen ki a kapa a szájából (az enyémből nem esik ki remélem, tekintve diplomás ember vagyok és próbálok odafigyelni mindig, még csak csúnyán se beszéljek)


Én csak azt mondom, hogy van egy saját véleménye szerint nem olyan előnyös tulajdonságokkal rendelkező nő , meg egy átlag pasi (tehát elvileg egyforma, ugyanazon szinten vannak) akkor a nőnél van 1600 match a srácnál 4. 1600 ból lehet válogatni a 4 ből nem igazán.

2021. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!