Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársak! Ti regisztráltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Ti regisztráltatok már kíváncsiságból modell férfival tinderre? Mik az eredmények?

Figyelt kérdés

Én most próbáltam ki! A rendes profilommal max 10 matchem volt 1 hét alatt.


Felregisztráltam egy félmeztelen modellel és 1 nap alatt 300 nál járt a számláló. Senkire nem kellett rá írnom, mert a nők írtak rám. Így tényleg jó tinderezni! Így már értem miért van akinek tetszik!


Nektek milyen eredmények lettek?


Ezzel a képpel: [link]


Igaz volt egy lány aki írta, hogy kamu vagyok, ő okos volt!


2021. aug. 8. 11:30
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
48%
Tinderen, ha valaki nem józsibácsi, akkor az már gyanús.
2021. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
31%
Én igen, 2020 júniusában. Eredmény ugyanez. Poénból felmentem utána egy ronda kövér csajjal is. A vicces, hogy ő sikeresebb volt, mint a modell férfi.
2021. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
46%

Ezt mar megjatszottam 15 eve "klasszik" tarskereson (akkor meg nem volt ez a huzigalas).


Gyakorlatilag akarmit elneznek a nok ezeknek. Ha sittes, drogos, szerecsejatek-fuggo stb. Semmi nem erdekli oket, ugyanugy folytatjak a beszelgetest.



37F incel

2021. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Van olyan akinek ez újdonság? :D
2021. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írták, a Kérdező feltalálta a kanálban a mélyedést. Ezen semmi meglepő nincs. Amúgy a képen még 2 extra van, ami nem a hapsi érdeme, mégis fontos: jó minőségű illetve egzotikus helyen készült (van hangulata a képnek ill. azt sugallja, hogy lóvé is van). Ha u.ez a hapsi egy panel előtt állna átlag ruhában, unott fejjel egy sötét képen, akkor harmad ennyi lenne a kedvelés.

De a lényeg: ez is elvileg egy párkereső, nem f*rokméregető. Magyarul, ha valaki 5 matchből talál egy olyat, akivel hosszú távon is működik, akkor az sikeresebb, mint az, aki már 1500 match-en és 200 randin van túl, de még mindig csak az appon huzigál...

2021. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
45- ott a kulcsszó : ha és az egy nagyon nagy HA :D mert mint írod HA 5 ből talál :D ... azárt 1500 ból könnyebb találni mint 5 ből :D
2021. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

#46-nak: nem mondasz újdonságot, tény, hogy a nagy számok törvénye működik.

Viszont, ha valaki tartósat keres, akkor ott az 1500 match (nem kedvelés) már azt mutatja, hogy gond van fejben. Elvégre 1500 olyan emberből, aki külsőre bejön, már kellene tudni pár olyat találni, akivel belsőleg is megvan az összhang. Ellenkező esetben a magyarázat az, hogy az illető azokat is jobbra húzza, akik nem jönnek be neki, vagy nem is társat keres, hanem a társkersőzést tekinti célnak. Utóbbi esetben vagy fél megállapodni, vagy magára a keresésre függött rá (kell a match, mint a drog), mindkettő pszichés gondot jelez.

Nekem is van olyan férfi ismerősöm, aki 200+ match-nél tart, de 2 éve már nem volt nővel... Nekem meg fél év alatt volt 15 match-em, mégis egy normális, értelmes, külsőre pedig top kategóriás nővel vagyok együtt már több mint egy éve. (Külön poén, hogy ő is kamu profillal volt fent, amit én rögtön levágtam, ennek ellenére beszélgettünk, majd küldött igazi képeket és végül kapcsolat lett.)

2021. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
47: Kamu képpel hogy lehetett belőle több? Ha a nő kamu képpel indít, az már alapból bizalmatlanság, az pedig egy kapcsolatban nem jó ómen. Vagy én gondolom rosszul?
2021. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
#48-nak: a match után az 1. kérdésem az volt, hogy miért van fent kamu képekkel és egyáltalán nő-e. Mondta, hogy nő és azért van kamu képekkel, mert egy barátnőjének nézi meg, hogy fent van-e a hapsija. Ezt nem hittem el 100%-ban, elkönyeltem magamban, hogy biztos csúnya vagy dagi. Mivel fentebb írtam, hogy nem volt nagy pörgés a Tinderemen, ezért volt időm beszélgetni vele tök általános dolgokról (pl. tud-e valami jó sorozatot és hasonlók), de semmi udvarlás (mivel azt hittem, hogy ronda). Aztán pár nap múlva mondtam, hogy végül is küldhet pár képet (hátha mégse olyan vészes), aztán néztem, hogy hűűű b+! :)
2021. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!