Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40es nők! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40es nők! Mit csinálnátok, ha egy fiatal srác érdeklődne irántatok/belétek szeretne?

Figyelt kérdés
A fiatal alatt 18-20 évest értek

2021. aug. 21. 14:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Szilvás buktát.
2021. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, gyerekkel nem kezdek.
2021. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk nem lennél csinos, és senki nem vonzódna hozzád rajta kívül
2021. aug. 21. 14:33
 4/33 anonim válasza:
76%
40-es létükre az olyan fiatal fiúcskákkal csak a kapuzárási pánikban fetrengők kezdenek. Szánalmasak azok a nők!
2021. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy csinos vagyok-e vagy hányan vonzódnak hozzám. Belőlem egy 18-20 éves fiú, aki a fiam lehetne, csak anyai érzelmeket vált ki.


Nyilván vannak mások, akik nem így éreznek, de én igen.

2021. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem attól függ, én milyen vagyok, mivel simán a gyerekem lehetne, nem jön szóba.

Másrészt meg a nök többsége nem szexorientált, nem az a lényeg, hogy "valakivel" lefeküdjön, hanem hogy olyan valakivel legyen, aki partnere, nem pedig egy gyerek

2021. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
100%
Én 40+ os nő vagyok, de nem akarnék nevetség tárgya lenni, egy fiatal (szinte gyerek) szeretővel.
2021. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen korrekt válaszok ezek, csak azt nem értem, hogy a 40+ férfiak miért nem gondolkodnak így, amikor hirtelen bekopogtat náluk egy 18-20 éves "érett nő" kapcsolat céljából...

Szerencsére nincs sok ilyen pár, de itt az oldalon is akadnak sajnos ilyen kérdések.

2021. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Történt ilyen. Először azt hittem poénkodik a bókkal. Másodszor azt hittem,hogy részeg. Kétszer reagáltam a megnyilvánulására,messengeren írt rám. Ezt követően nem reagáltam a megjegyzésére,elengedtem a fülem mellett,Ő pedig szerencsére értett belőle. Magyarázkodni sem fogok ilyen helyzetben.
2021. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
A koronavírus előtt tanítottam nyelviskolában, ott ha nem is gyakori, de rendszeres volt az ilyen jellegű próbálkozás. Önmagában is kínosan érint az ilyen érdeklődés, nem hogy munkahelyen... Talán felnőtt egy generáció, akinek szerepel a bakancslistáján a szex egy negyven feletti nővel.
2021. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!