Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40es nők! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40es nők! Mit csinálnátok, ha egy fiatal srác érdeklődne irántatok/belétek szeretne?

Figyelt kérdés
A fiatal alatt 18-20 évest értek

2021. aug. 21. 14:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%

#18 #19

Nem is sejtitek ki vagyok! :)

Nincs miért bizonygatnom Nektek. :)

Mégis mi a hihetetlen abban hogy lehet valaki 20evesen is Férfi és 35évesen is skinyfat:DD

2021. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

21: Dehogynem, egy buta taknyos.


Szerinted, ha egy trottyos, vén sz.r tizennyolc éves lányoknál kezdeményez, akkor az a lányra nézve hízelgő, mert annyira jó nő, hogy egy felnőtt szintjét is megüti? :'D Ez is ugyanaz a szituáció.

2021. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Mondanám neki, hogy játsszuk ezt le a tatamin:).
2021. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
60 éves még belefér ?
2021. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a hihetetlen abban, hogy ötvenhez közeledve nem a teste vagy a szexuális teljesítménye alapján ítélek meg egy férfit? Ráadásul egy (helyesen) skinny fat testalkat kevésbé taszító számomra, mint a központozás hiánya és a lekezelő patronizáló maszkulin stílus.
2021. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ, hogy én mit szeretnék tőle. Csak szexre miért ne? Párkapcsolathoz túl fiatal lenne nekem.
2021. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Na, tessék te, világ csődöre, csak dgni kellesz. Mert nem vesznek komolyan ennél érdemesebbre.
2021. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ezt hímezni-hámozni, szépíteni, de az igazság egyszerű.


Egy negyvenes férfinak a 18-20 éves lányok csak lyuknak jók.

Egy negyvenes nőnek a 18-20 éves fiúk csak pöcöknek jók.

2021. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez így is marad. Hiába bizonygatják a lányok, hogy jaj de érettek, engem ez a férfi megbecsül és az ágyban is domináns. Bla bla bla. Ezek a naív lányok nem veszik észre, hogy csak kihasználják őket, elvégre annyira túlfejlettek a korosztályukhoz képest...
2021. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszene és fejben is képes megfogni (előfordult), és még mindig tudnám önfeledten élvezni a szexet érzelmek nélkül (volt, hogy ment), akkor szépen elmondanám neki, hogy ez az, amit remélhet, és semmi mást.

Ha ez a "csomag" kell, akkor rendben, folyt.köv.; ha nem kell, nekem az is rendben van.

Nem ítélem el, aki fiatalabbal szexel, de komoly kapcsolatot nem tudnék kezdeni olyasvalakivel, aki a kisfiam nagyfiú-haverja lehetne.

2021. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!