Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melósként hol és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melósként hol és hogyan ismerkednél?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Társkeresőn ismerkedj. Barátnőmnek 3 komoly kapcsolata volt eddig, mindig onnan szedte össze a férfiakat. Mindegyik melós. Nem értem ebben mi olyan nehéz. Pedig diplomája van. És rengeteg olyan is fent van, akinek nincs diplomája. Ha nem tudsz nőt szerezni az nem amiatt van, hogy melós vagy.
2021. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A saját környezetben. Mint mindenki más.
2021. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Társkeresőn
2021. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Mivel minden nő maga fölé választ, én a helyedben a hajléktalanszállókon és a nyugdíjasklubokban próbálkoznék. Az ottani nők talán még férfinak néznek egy melóst, és fel tudnak rá nézni.
2021. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4es! Mem a melós munkája miatt nem talál nőt!

Engem nem érdekel mit dolgozik, nem attól férfi valaki! De igen azt elvárom, hogy ne legyen lusta, hajtsa is a pénzt és tudjon bánni vele. ( Én is ilyen vagyok nőbe).

2021. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!