Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mire jó az itt a gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mire jó az itt a gyakori kérdéseken, hogyha valaki másnak adjátok ki magatokat?

Figyelt kérdés

Nos nem olyan rég ki írtam ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1121..


És kaptam is leveleket itt a gyakorin. De csalódnom kellett. Mert mikor már eljutottunk odáig, hogy insta vagy messenger ismerkedés. Akkor vagy nem tortent utána semmi. Vagy Pedig egy Kép/profilkép nélküli lány jelölt be ismerősnek. Amikor irtam, hogy kuldjon kepet magarol. Akkor meg no válasz. Ha meg már csak barátkozásrol van szó legalább lássam már, hogy lány az illető. Ha meg párkapcsolatról akkor főleg. Mert nem tudom egyeseknek miért jó az, hogy feljönnek ide. Kiadják magukat egy lánynak mégpedig úgy, hogy ők ilyen szépek meg stb. Aztán meg kiderül, jobbik esetben, hogy nem szép egyatalan. Rosszabbikba meg, hogy nem is lány az illető. De egyébként nem igaz az, hogy ilyen kevés lány van. Vagy mégis mivan ennyire zárkozottak vagytok?

20/F



2021. aug. 25. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, lecsapnak az összes dömperre az oldalon,mindet maguknak akarják...nemhogy inkább örülnél neki
2021. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vicces hogy kitörlik az összes "utalomazadminokat mert nincsbartnom" válaszaidat az adminok.egyetértenek veled.
2021. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!