Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves incelek! Ha jönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves incelek! Ha jönne egy jótündér, akitől kérhetnétek vonzó külsőt és megnyerő személyiséget, vagy pedig 100millió Ft -ot, melyiket választanátok inkább?

Figyelt kérdés

A vonzó külső alatt azt értem, hogy olyan férfiakká válnátok azonnal, amilyenre ragadnak a nők: magas, sármos, vicces, jóképű, sportos alkatú.


Vagy a másik alternatíva, hogy maradtok ugyanolyan szerencsétlen lúzerek, mint akik most vagytok, a nők továbbra átnéznének rajtatok, de lenne 100M forintotok.



2021. aug. 28. 04:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Én igaz nem vagyok incel. De túl szerencsés sem vagyok a nőknél.

Én a megnyerő tulajdonságokat választanám. Mert jól tudom mennyit számít egy megnyerő külső.

Nekem többet érne, mint 100 milla. Nincs szükségem rá, mert ilyen téren sikeres vagyok és megvan mindenem.

2021. aug. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%

A pénzzel nincs gondom. A 100 milliót a mostani fizummal szűk 20 év alatt megkeresném, ezen nem múlik semmi, nem az anyagiak miatt nincs párom.


Még a külsőm is egész rendben van. Egyszerűen szar gyerekkorom volt, szar szüleim voltak. Édesapám alkesz is, a szüleim végigveszekedték a gyerekkorom. Nem tudták kimutatni a szeretetüket és nem tudtak önbizalmat táplálni belém, vagy elhitetni velem, hogy engem lehet szeretni. Emiatt elég visszahúzódó vagyok (pedig még egy szűk baráti köröm is van, nem vagyok teljesen forever alone), de a nőkkel való kommunikáció egyszerűen nem megy. Nem tudok számukra megnyerő, magabiztos, jó dumájú lenni és ők pedig így nem tudnak hozzám vonzódni. Szóval a megnyerő, magabiztos, nem sérült személyiséget választanám.

27/F

2021. aug. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

nem tartom magam incelnek, de jóképűnek sem.


viszont nekem olyan szépséghibáim vannak amiket plasztikai műtétekkel meg lehetne oldani.


Szóval a 100 milliót választanám, abból 10 milliót elköltök plasztikára és marad 90.

2021. aug. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
100 milliót választanám. Abból el lennék egy darabig , és egy közepes aranyasónak is elég lenne ez a szint hogy velem legyen.
2021. aug. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%
Én a vonzó külsőt választanám, hogy a nők bolonduljanak értem. Aztán pénzt szereznék tőlük. Előadnám a szegény, de magas, nagyfarkú, jóképű érzőszívű hős szerelmest. Eltartanának. Mint egy féri aranyásó.
2021. aug. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Lehet egy harmadik variáció is? Gondolkodás nélkül, teljesen egyértelműen a vonzó külsőt mondanám (mondjuk +15 centi a jelenlegi kilómhoz, meg egy emberi módon kinéző fej), viszont mellé rohadtul fölösleges innentől kezdve a megnyerő személyiség, ezzel már annyi nőt kapnék meg, amennyit nem szégyellek. Pláne úgy, hogy nem akarom feladni azt az embert, aki vagyok, hiszen onnantól az nem lennék én. Nem lehetne, hogy az első opciónak ezt a felét kérem, a másodiknak meg mondjuk szintén a felét, 50 millát? De egye fene, 20 is több, mint elég lenne.
2021. aug. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%
A pénzt, mert sosem a külsőm miatt voltam sikertelen. Vennék vagy 2 lakást amit kiadok albérletbe, stabil jövedelem érdekében, aztán máris vonzóbb életet tudnék élni, hogy a hétfőtől péntekig munkában rohadás helyett eljárkálnék ide-oda.
2021. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%
7-es,azt te csak hiszed, ez nudli bevétel, két lakásra ma elmenne közel a 100 milla, a lakásokra költeni is kell, berendezni stb, hogy kiadhasd. Mennyiért tudnál kiadni egy 40-50 millás lakást? 100-150+rezsiért kb? A közököltséget, ha van, a felújítást neked kell fizetni. Lenne havi 2-300 bevételed. A küsőddel van baj, ha nincs nőd. Külső+pénzed sincs.
2021. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Incelnek nem mondanám magam, de nem vagyok se jóképű, nem megnyerő a személyiségem és nem vagyok gazdag. Én a második opciót választanám.
2021. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Pénz. Elegem van az emberekből....
2021. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!