Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves incelek! Ha jönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves incelek! Ha jönne egy jótündér, akitől kérhetnétek vonzó külsőt és megnyerő személyiséget, vagy pedig 100millió Ft -ot, melyiket választanátok inkább?

Figyelt kérdés

A vonzó külső alatt azt értem, hogy olyan férfiakká válnátok azonnal, amilyenre ragadnak a nők: magas, sármos, vicces, jóképű, sportos alkatú.


Vagy a másik alternatíva, hogy maradtok ugyanolyan szerencsétlen lúzerek, mint akik most vagytok, a nők továbbra átnéznének rajtatok, de lenne 100M forintotok.



2021. aug. 28. 04:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

8: De jó, hogy te ennyivel jobban tudod... Takarodj inkább nyádba


Amúgy meg havi 2-300 bevételből én vígan elélnék. Ha kidolgozom a belem is ennyit kapok, ez ahhoz képest semmi nem lenne

2021. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

21 folyt.: Amúgy így értem már miért utálnak titeket itt, leír az ember bármit, de tényleg bármit, erre jön egy g.ciokos megmondóember, aki agresszív és okoskodó stílusban "megmondja a tutit".


Akkor én is megmondom neked a tutit: na neked meg ezért nincs nőd, mert egy agresszív ösztönlény vagy aki okosabbnak hiszi magát mindenkinél. Azért az, hogy más kinézetét látatlanban meg tudod "állapítani" az egy új foka a nárcisztikusságnak és entitlement-nek. A pinát is így szoktad követelni? Akkor nem csoda, hogy nem kapsz.


Na ennyi volt, csáó

2021. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok incel,de igaz hogy ronda vagyok,akkor már megnyerő személyiséget.
2021. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%

100 milla, kosz.



37F incel

2021. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
65%

#17: "Erről én tudnék mesélni, mert eddig az összes barátnőm többet keresett nálam (egyikük sokszor többet), és egyáltalán nem érdekelte őket, sosem volt szempont a kapcsolatunkban, ki mennyit keres, talán csak akkor, amikor a gyerekvállalás kérdése felmerült. Ehhez mondjuk az is kellett, hogy én sem igyekeztem kompenzálni, nem volt kisebbségi komplexusom emiatt"


Akkor csak, hogy ÁRNYALJUK a képet.


Annak a tábornak sincs teljesen igaza, akik szerint minden vagy a legtöbb nő a pénzre megy, mert ez nem igaz.


Ahogy annak sem, hogy csak a személyiség számít és ha szimpatikus vagy és bejössz neki, akkor az olyan Rómeó és Júliásan mindenen átsegít.


A valóság az, hogy ha TENDENCIÁT vizsgálunk, akkor egyre több az anyagias nő. Százalékokkal felesleges dobálózni, mert irreleváns, hogy a populációban hogyan oszlik el, amikor a mikrokörnyezet a lényeg.


Ahogy az is tény, hogy kevés olyan nő van, aki nem él a lehetőséggel, ha egy férfi anyagiakkal akar kompenzálni, de ez még nem jelenti azt, hogy el is várja. Én azt mondom, kifejezetten káros ez a hozzáállás a férfiak részéről, mert társadalmi szinten nézve torzítják az értékrendet, hiszen szégyellik olyannak mutatni magukat, amilyenek, szerepet játszanak már az elejétől fogva, aztán mikor a szerepük szorítani kezd, mert lehull a lepel, akkor agresszívvá válnak.


A te eseted azért más, mert minél tehetősebb egy nő, annál kevésbé érdekli a pénz. Csakhogy egyrészt felfelé haladva egyre kevesebben vannak, tehát a jómódú nők csak kis százalékát teszik ki a társadalomnak, másrészt a nem anyagias nem azt jelenti, hogy ő majd finanszírozza neked a tengerparti nyaralást, amiért te csak 200 körül keresel, hanem azt, hogy huszonévesen csak akkor jön össze veled, ha látja rajtad a folyamatos fejlődést, törekvést, 30 fölött meg már úgy van vele, hogy ha eddig nem értél el semmit, annak oka van. Ez alól akkor van kivétel, ha neki közben lettek gyerekei, elvált, stb. mert akkor nem kapkodnak nagyon érte sem.


Szóval míg egy férfi esetén a pénz azért játszik nagy szerepet, mert a legtöbb férfi ösztönszinten hajlandó lenne eltartani is egy nőt, addig a nő fordítva nem így működik, még akkor sem, ha anyagilag bőven megtehetné.

2021. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
93%
20: Te melyik bolygón élsz? Ingatlanvagyon? Anyámék max 10 misit érő kecójának formájában, vagy mire gondoltál? H_lye. Megsúgom: Az ország nem csak Budapestből áll!
2021. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Pénzem bőven elég van. Kinézetet kérek. És mostmár fiatalságot is, mert 40 elmúltam.
2023. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!