Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves incelek! Ha jönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves incelek! Ha jönne egy jótündér, akitől kérhetnétek vonzó külsőt és megnyerő személyiséget, vagy pedig 100millió Ft -ot, melyiket választanátok inkább?

Figyelt kérdés

A vonzó külső alatt azt értem, hogy olyan férfiakká válnátok azonnal, amilyenre ragadnak a nők: magas, sármos, vicces, jóképű, sportos alkatú.


Vagy a másik alternatíva, hogy maradtok ugyanolyan szerencsétlen lúzerek, mint akik most vagytok, a nők továbbra átnéznének rajtatok, de lenne 100M forintotok.



2021. aug. 28. 04:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
35%

Na, a csajok lepontoztak😂

5#

2021. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
Pénzt.. mert a pénzzel lehet csajozni.
2021. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

Pénzt.

A külsőmmel nincs igazából baj, azon kívül, hogy kopaszodom (erősen), de ezt a pénzből meg tudnám oldani. Illetve egy kicsit edzenem kéne és az alakom is egész jó lenne.

A személyiségem nem éppen megfelelő csajozáshoz, de pénzzel lehet kompenzálni a hiányosságokat.

100 millió jól befektetve minden gondomat megoldaná.

Bár most is van pénzem, nem panaszkodhatok, de azért ennyi lóvé egészen más lehetőségeket nyitna meg.

A lakásos kommenthez annyit fűznék hozzá, hogy vidéken ahol én is élek 15 millióért kapni olyan lakást amihez már nem, vagy csak keveset kell hozzányúlni és kiadható. 60-80 körül mennek az albérletek, ha 70-ért kiadja az ember a lakásokat (kb. 6-ot lehetne venni 100 millából) akkor az havi 420 ezer. Ez azért bőven jó jövedelem, főleg ha az ember dolgozna is valamit mellette.

2021. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 moozygoo ***** válasza:
59%

Màni 🤤

Vennék egy házat meg egy autót, arany élet

2021. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
32%

Mennyire jellemző, hogy egyik se szeretne jóképű és normális személyiségű lenni, nőt szeretni és hogy viszontszeressék. A pénz kéne hogy vegyenek maguknak egy lotyót mint valami tárgyat és azt kedvükre alázhatják és használhatják.

Mondjuk ez borítékolható volt.

2021. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Noren1989 ***** válasza:
73%

Mivel technikailag letettem a kapcsolatokról, így jöhet a mani.

Lesz mit befektetni legalább.

2021. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

15: Talán mert az incelség egyik velejárója (és a magukat nem incelnek vallók közül is sokan vannak ezen a kiábrándult véleményen), hogy a nőket csak a pénz érdekli egy férfiban. Erről én tudnék mesélni, mert eddig az összes barátnőm többet keresett nálam (egyikük sokszor többet), és egyáltalán nem érdekelte őket, sosem volt szempont a kapcsolatunkban, ki mennyit keres, talán csak akkor, amikor a gyerekvállalás kérdése felmerült. Ehhez mondjuk az is kellett, hogy én sem igyekeztem kompenzálni, nem volt kisebbségi komplexusom emiatt, elfogadtam, hogy én önmagamért vagyok jó nekik, nem az általam felmutatott anyagi sikerekért.


A válaszokból némileg megérthető, hogy aki incel lelkületű, az nem nagyon képes kitörni ebből az ördögi körből. Aki pénzen szerez nőt, az önmagát igazolja azzal, hogy csak pénzéhes, lehúzós nőket ismer meg, és ezeket a tapasztalatait kivetíti az egész női nemre.


Mindegy, érdekesek a vélemények, aki rendesen válaszol a kérdésre, annak megy a zöld részemről, függetlenül attól, melyik oldalt választja és miért.

2021. aug. 28. 09:49
 18/27 anonim ***** válasza:
49%

@15

Elolvastad, amit írtam? #6 voltam.

2021. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
6 -os: Az úgy nem poén, ha lehet súlyozottan kérni a jótündértől. Akkor a legtöbben kérnének 50M -t, és kicsit jobb külsőt, vagy más módon súlyoznának. Olyan lenne a jótündér, mint egy kávéautomata. Vagy egyiket kéred, vagy másikat. Persze igazad van, jó kérdés, hogy ha az embert "kicsierélik", akkor mi is marad őbelőle, mert a humor, stílus már elég mélyen a személyiség része, ha azt upgrade -eli a tündér, az olyan, mintha megölne és egy új embert tenne a helyedre. Ennyire nem gondoltam át. De tegyük fel, az érzékelésed, az emlékeid megmaradnának, csak mondjuk mintha kapnál valami jófajta drogot vagy piát, aminek csak a kreativitásnövelő hatása érvényesül, örökké megmarad, és nem káros semmire.
2021. aug. 28. 09:57
 20/27 anonim ***** válasza:
40%

Egyrészt 100 millió nem egy nagy összeg, ha belegondolsz az ország (és ez egy csóró ország) 20%-a budapesten él, vegyük el a lepukkant gettókat és tegyük hozzá a lakóparkokat és zöldövezeteket az agglomerációban és pár fejlettebb városban (Sopron, Székesfehérvár, Szeged), ahol szintén 1 millió feletti négyzetméterárak vannak, meg csapjunk hozzá pár nyaralót hasonlóan felkapott helyeken (Balaton). Plusz ugye kocsi.


Kapásból az ingatlan ér 30-40-50 milliót, ha vannak nagyszülők, kevés a testvér (ejtsd: tázsvír) akkor kapásból ettől több örökség bármelyik Átlag Józsi vagy Átlag Juci ölébe belehullik ingatlanvagyon formájában.


És ismétlem, egy csóró országról van szó. Itt el is érkeztünk oda, hogy nem a pénzzel van a probléma a legtöbbeknél (tekintve, hogy a csajozásban ha összevetünk különböző társadalmi csoportokat, a suhogónadrágos herbálos etnikai kisebbség vagy a migráns sokszor előnyben van a diplomás mérnökkel szemben, aki olyan külsőt kapott, mint Michael Cera vagy Jonah Hill).


Ráadásul a külsőt termőre is lehet fordítani, ha egy Pumped Gabo külsejű férfi beáldoz a fiatalságából pár évet, akkor ugyanúgy támogatják őt a Sugar Mommyk, mint bármelyik átlagcsajt a Sugar Daddyk. Csak ugye itt is a nőknél alacsony a belépési küszöb, elég ha nem vagy zsírdisznó, illetve magadra igényes vagy, férfiaknál meg kellenek bizonyos genetikai jellegek.


A testedet hiába dolgozod ki, ha a fejed csúnya és/vagy alacsony vagy. Egy Schobert Norbi alkat sose lesz Ryan Gosling vagy Jason Momoa, de még Berki Krisztián sem.


Pedig róla sok mindent lehet mondani (bunkó, nem szimpatikus, szexista, stb. ugyanez amúgy sok szépfiúra is igaz), de azt, hogy ne lenne benne ambíció, kitartás és ne küzdene maximális erőbedobással a céljaiért, azt még a legnagyobb ellenségei se mondhatják.


Ennyit jelent a külső...


Pénzed meg lehet, igazából nagyrészt a hova születés határozza meg, mert sok pénzből még többet lehet csinálni, másrészt viszont bizonyos, általános iskolás gyerek által megtanulható dolgok, amikre például a zsidó tradicionális nevelésben oktatják a gyerekeket, ezért van többek között sok gazdag zsidó, nem világösszeesküvés az sem. Máshogy állnak a pénzhez, mint a sok hülye posztkomcsi proli meg az rongyrázó angolszász kultúrában.

2021. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!