Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nagyobb tabu téma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyobb tabu téma a main stream világban a magányos férfiak problémája, mint mondjuk a melegeké?

Figyelt kérdés
A melegekről már számtalan mainstream médiumban is lehet hallani/olvasni, ellenben a heteró és magányos, barátnőt soha nem látott férfiakról sehol nem lehet hallani persze a gyk-n kívül... Miért ekkora tabu téma ez a szélesebb társadalom számára? Miért fogadják el hamarabb a melegeket is pl, mint ezt a jelenséget?

2021. aug. 28. 15:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
nem tabu.. csak nincs aki szóvá tegye. A társadalom elmagányosodásáról vannak azért fel-felvillanások. Amúgy meg aki közel 8 milliárd ember lakta bolygón magányos annál problémák vannak. Egyszerűbb társat, barátot, ismerőst levelező társat találni manapság, mit bármi mást megvalósítani.
2021. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy valaki meleg, egy megváltoztathatatlan dolog. Egy heterot sem lehet semmilyen módon rávenni arra, hogy azonos neműek iránt érezzen vonzalmat.

Az inceleknek viszont lenne esélyük, egy jó pszichológussal teljesen vállalható személyiségűvé formálhatnák magukat, ha nem a világban (és főleg a nőkben) keresnék a hibát, hanem önmagukban.

A melegek nem gyűlölködnek, nem okolnak senkit a másságukért, az incelek meg nagyon gyakran igen.

Soroljam még? Millió különbség van...

2021. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
16%
Van róla és hasonló témákról szó, csak nem a mainstream médiában. A mainstream az szereti álomba ringatni magát, hogy minden oké, így lett a klímaváltozásból is "fake news".
2021. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
15%

A mainstream világ az utóbbi 20 évben eltávolodott a valóságtól és ma egy modern vallás határozza meg, hogy mivel foglalkoznak és mivel nem.


Ha klímaváltozásról van szó, az egyébként az alternatív médiában fake news, a mainstream világ komolyan veszi. Sokat mond viszont, hogy ennek gyakorlati hatása nincsen. A németek továbbra is rombolják le a falvakat, hogy lignitet bányásszanak, az autógyárak továbbra is ontják magukból a környezetszennyező SUV -ket, a kólagyár pedig még mindig pet palackokat használ.


Ha változtatni akarunk, el kell távolodnunk a vallásoktól és logikusan kell gondolkoznunk. Politikai/vallási sallangok helyett fel kell ismernünk és meg kell oldanunk a problémákat.


Klímaváltozás példa: Látszik, hogy a széndioxid kibocsájtás a szabályozások és az elektromos autók terjedésének ellenére sem csökken. Én egyszerűen betíltanám az autós közlekedést városban a hétköznapokon azoknak, akiknek a munkája ezt nem követeli meg.

2021. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

A meleg boldog akar lenni egy másik meleggel.

Az incel rá akarja erőszakolni magát a nőkre.

2021. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
10%

5: A melegeknek a mai világban nincsenek problémáik.


Az inceleknek van.

2021. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
22%
Mert abból nem lehet se pénzt, se politikai hasznot csinálni. Szerinted tényleg érdekli a politikusokat a melegek érzelmi világa?
2021. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
Azért az embert jellemzően nem szekálják egész életében, nem verik a suliban, nem tagadják ki a családjából, nem kerül hátrányba a munkahelyén és nem kötekednek vele idegen emberek pusztán amiatt, mert nincs nője. A melegekkel viszont sok esetben igen.
2021. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
9%
A kisebbségek kiállnak magukért és egy elég nagy részük ellenségképként kezeli a többséget. Mert egyszerűbb valami ellen dühöt táplálni, mint valami mellé állni.
2021. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

"Azért az embert jellemzően nem szekálják egész életében, nem verik a suliban, nem tagadják ki a családjából, nem kerül hátrányba a munkahelyén és nem kötekednek vele idegen emberek pusztán amiatt, mert nincs nője. A melegekkel viszont sok esetben igen."


De, én számtalanszor tapasztaltam már ilyet, hogy a magányom miatt engem vádoltak meg azzal, hogy csakis én tehetek róla, persze segítséget senkitől nem kaptam, csak kötekedést.Munkahelyen szintén több alkalommal is kaptam már beszólásokat.

2021. aug. 28. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!