Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nagyobb tabu téma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyobb tabu téma a main stream világban a magányos férfiak problémája, mint mondjuk a melegeké?

Figyelt kérdés
A melegekről már számtalan mainstream médiumban is lehet hallani/olvasni, ellenben a heteró és magányos, barátnőt soha nem látott férfiakról sehol nem lehet hallani persze a gyk-n kívül... Miért ekkora tabu téma ez a szélesebb társadalom számára? Miért fogadják el hamarabb a melegeket is pl, mint ezt a jelenséget?

2021. aug. 28. 15:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
81%
Mert egy meleg nem tehet arról hogy az, de egy Incel igen!
2021. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem akiknek tényleges problémáik vannak az életben, nem csak az, hogy a nők nem osztanak nekik puncit, azok még csak szánalmat sem tudnának érezni felétek.
2021. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az előítéletesség egy hatalmas probléma.


Amikor meghallja az ember hogy egy férfinak kb. 22+ év után sem volt soha barátnője vagy szűz még, automatikusan az jut eszébe hogy valami nincs rendben vele. Azonban többnyire olyan dolgok állnak a háttérben mint az önbizalomhiány, félénkség, kudarcok utáni (átmeneti) feladás, lehetőségek vagy a megfelelő partnerjelöltek hiánya, stb..

Természetesen aki nem szeretne ilyen tulajdonságokkal rendelkező partnert, teljesen elfogadott. Azonban amikor már a fent említett tulajdonságok nem jellemzők a magányos férfiakra, akkor is nagyon súlyos előítéletekkel kell megküzdeniük. Sajnos sokan egyből a legrosszabbra gondolnak, olyanokra hogy biztos a nőket hibáztatják meg a sikeresebb férfitársaikat, hogy kényszerházasságot/kapcsolatot akarnak bevezetni és hasonló nagyon szélsőséges gondolkodásmódot rendelnek hozzájuk, pedig a magányos férfiak csak egy nagyon kis százalékára jellemző ez. Azonban sajnos ezek a szélsőséges vélemények a legfelkapottabbak (főleg itt a gyakorin, máshol ilyet nem tapasztaltam), erre jön a legtöbb válasz és már csak a provokáció érdekében is sokan generálják a vitákat hasonló témákban.


Kicsit úgy érzem, hogy ha valakinek sokáig nincs barátnője akkor társkeresés során hasonló bánásmódban részesülnek mint az etnikai kisebbségek (pl. cigányok) az életük során. Erős sztereotípiákkal kell szembe nézniük, és több munkát kell belefektetni hogy azokat megcáfolják. De szerencsére a magányos férfi megszabadul a sztereotípiáktól amint sikerül egy megfelelő kapcsolatot kialakítania. Azonban sokkal szomorúbb, hogy pl. egy cigánynak újra és újra bizonyítania kell minden egyes új ember megismerése során(...)

2021. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
15%

"Ez pedig egyenesen f#szság, és ezt te is tudod, csak a sértettség beszél belőled.":


Ehhez képest a mainstream média és ez az oldal is tele van bántalmazó kapcsolatban élő nők történeteivel. Ha a személyiség számítana, ezek a nők vagy már az első alkalommal otthagyták volna a partnerjüket, vagy a párkapcsolat eleve létre se jött volna. Sokan (a redpill közösség) ebből a jelenségből azt a következtetést vonják le, hogy a nők a lelkük mélyén a domináns "alfahímet" keresik. Az én tapasztalatom az, hogy ez sem igaz. Inkább azt látom, hogy ha egy pasi jól néz ki, a nő elnézi neki a negatív személyiséget is, mivel elsősorban a kinézet számít, a személyiség csak utána jön.

2021. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban már mindenért kinéznek maguk közül az emberek. Nem utazgatsz? Soha nem nyaralsz? Há' milyen dolog már az, biztos nem stimmel veled valami! És hasonlók. Ha már ezeken is kiakadnak, mert nem túl "mainstream gondolkodás". Könnyen lehet, hogy minden rendben van az emberrel, mégis ilyen apró dolgok miatt nem illik bele a képbe és "elcsúszik" a párkapcsolatok terén.
2021. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
85%

"Ha a személyiség számítana, ezek a nők vagy már az első alkalommal otthagyták volna a partnerjüket, vagy a párkapcsolat eleve létre se jött volna."


Nem azért nem hagyják el, mert "dehát olyan jó pasi a Sanyi", hanem azért, mert pszichés problémáik vannak.


"a nők a lelkük mélyén a domináns "alfahímet" keresik"

Nem az alfahímet, hanem azt, aki a viselkedésével megfelel a szerető, törődő kapcsolatról kialakított (bántalmazó kapcsolat esetén nyilván torz) képüknek. Ha apám napi szinten beverte volna az arcom, akkor tudat alatt lehet, hogy nekem is ez lenne az elképzelésem a szeretetről. Egészséges lelkű nő jóval kisebb eséllyel megy bele és még kisebb eséllyel marad benne egy bántalmazó kapcsolatban.


"elsősorban a kinézet számít, a személyiség csak utána jön"

Simán csak arról van szó, hogy önmagában egyik sem elég, mindkettő vonzó kell, hogy legyen a partnered számára.

2021. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
62%

"hanem azért, mert pszichés problémáik vannak.":


Ez egyszerűen nem igaz. Inkább fordítva. A pszichés problémák a bántalmazó kapcsolat következtében alakulnak ki. Azért nem hagyják ott a Chadet, mert szexuálisan vonzódnak hozzá és a nőknél ez a második legfontosabb hajtóerő az anyai ösztönök után.


Egyébként az anyai ösztönök az oka annak, hogy ennyi szingli anyuka van. Ha a Chad személyisége nem felel meg, az őket nem zavarja, viszont a gyereküket már nem akarják kitenni neki, hozzá egy rendes apuka kell.


"Ha apám napi szinten beverte volna az arcom, akkor tudat alatt lehet, hogy nekem is ez lenne az elképzelésem a szeretetről.":


Ez én legutóbb attól a Mérő Lászlótól hallottam, aki szerint a nőt megkapom, ha megnevettetem. A halogatás pszichológiájához ért a csávó és ebbem segített is nekem, de a nőkhöz nagyon nem.

2021. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
57%

Wheat waffles angol youtuber egyébként csinált erről egy jó videót, ahol belemegy a történelembe is:


[link]

2021. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

23 Nem csak a fiatal, hanem az idősebb férfiak is tapasztalják. X évesen nem vagy házas/elvált? lúzer vagy.

stb.


Amúgy vicces ez a sok töredékesezős idióta, a fiatal férfiak harmada nem szexelt és erről kutatás is készült. Durván növekvő tendencia, mivel egy korábbi kutatást ismételtek, és majd 8-10 év múlva megint ismétlik.

2021. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
A közhiedelemmel ellentétben. Nekünk melegeknek nem annyi az életünk mint a Szex és New Yorkban ahol a jofej meleg srácot elviszi a legjobb barátnője mindenhova. Párkapcsolatot sokkal nehezebb találni abból a szempontból hogy kevesebben vagyunk mint heterok, sokkal tulfűtottebb a szexualitás és amitől rosszul vagyok hogy 1-et szexelunk és utána nem akar semmit.
2022. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!