Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nagyobb tabu téma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyobb tabu téma a main stream világban a magányos férfiak problémája, mint mondjuk a melegeké?

Figyelt kérdés
A melegekről már számtalan mainstream médiumban is lehet hallani/olvasni, ellenben a heteró és magányos, barátnőt soha nem látott férfiakról sehol nem lehet hallani persze a gyk-n kívül... Miért ekkora tabu téma ez a szélesebb társadalom számára? Miért fogadják el hamarabb a melegeket is pl, mint ezt a jelenséget?

2021. aug. 28. 15:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%

#10 az nem beszólás vagy kötekedés, ha a munkahelyeden a Marcsi titkárnő nem érti, hogy miért nincs még barátnőd huszon-harmincx éves létedre.

Aki pedig téged hibáztat a helyzetedért, nem a világ összes nőjét, amiért nem adnak neked esélyt, annak igaza van. Persze lehet olyan oka a dolognak, amiről nem te tehetsz (pl. autizmus, szociális szorongás és hasonlók), de abban igazuk van, hogy az okokat benned és nem mindenki másban kellene keresni.

2021. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként rengeteg magányos ember problémáját nemtől függetlenül megoldaná, ha az emberek őszintébbek és következetesebbek lennének.
2021. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Férfiak kötekedtek, nem nők...
2021. aug. 28. 16:14
 14/30 anonim ***** válasza:
22%

Én is incel vagyok, mégsem engedem, nem engedhetem meg hogy kötekedjenek. Bár némi gúnyt el kell tűrni egy kis önirónia segítségével, de tilos engedni hogy megalázzanak!

A becsületedet férfitól és nőtől is védeni kell tűzzel-vassal

És ezért kell a társadalomnak a hibásnak lenni, és nem neked, mert ez az egyetlen módja hogy megvédd az egyetlen dolgot ami maradhatott: az önérzetedet

A melegeket ki nem állhatom, mert pont az inceleket vádolják sokszor azzal, ami pont hogy a melegekre jellemző. Undorító hozzáállása ez egy undorító társadalomnak, ezért nem vállalhatsz felelősséget incelként!

2021. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
15%
11: Amikor az egész világ elhiteti veled, hogy a nőknek egy kedves, megértő, érzelmes, intelligens férfira van szüksége, majd amikor az első szárnypróbálgatásaid alatt kiderül, hogy rohadtul nem így van, és a pozitív a tulajdonságaid a párválasztás során valójában negatívak, akkor azt nem hiszem, hogy belső hiba lenne. A kérdés ami ilyenkor felmerül az emberben az inkább az, hogy "miért hazudtak nekem 20 éven át?"
2021. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
21%
#15 valószínűleg ha így látod a dolgot, akkor nem magadtól vagy kedves, megértő, érzelmes és intelligens, hanem csak próbálod ilyennek előadni magad és a nők érzik rajtad az izzadtságszagot. A másik opció pedig az, hogy ezeket teljesíted, de emellett olyan negatív tulajdonságaid vannak, amit kevés ember képes és hajlandó önszántából tolerálni.
2021. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
71%
16: Addig vagyok kedves másokkal amíg ők is azok velem. Néha persze rá kell játszani, mert pl munka után hullafáradt vagyok és a hátam közepére se kívánok senkit, de most csak azért nem fogok elkezdeni bunkózni, mert épp nincs kedvem senkihez. Nem hiszem, hogy ez akkora bűn lenne.
2021. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
15%

Ha egy nőnek van valamilyen problémája, a társadalom a hibás.

Ha egy melegnek, a társadalok a hibás.

Ha egy férfinak, arról viszont automatikusan csakis ő tehet.


Na ez a probléma, ami ez alatt a kérdés alatt is látszik. Ebből látszik, hogy a közvélekedést egy modern vallás uralja, nem a racionalitás.


11: Miért lenne már igaza? Ha felálsz a géptől és kimész mondjuk egy szórakozóhelyre, egyből látod, hogy tipikusan kik azok a férfiak, akik nővel táncolnak és találnak és kik azok, akik nem.

Egyébként az én tapasztalatom az, hogy a férfiak személyisége korábban valamennyire számított az ismerkedésben, de ma már egyáltalán nem.

2021. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
27%

18: Első pár sorban leírtad a lényeget.


Még ide vehetnénk a négereket is.

2021. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
79%

A nők és a férfiak *bizonyos* problémáiért a társadalom a felelős, másokért meg nem. Az, hogy néhány férfi bizonyos okokból nem talál párt egyértelműen nem a társadalom, hanem az egyének "hibája" (vagy legalábbis az ok bennük keresendő). Senki ellen nem esküdtek össze a nők.


A szórakozóhelyeken nyilván nem a leendő férjüket/feleségüket keresik az emberek, hanem valaki olyat, akihez vonzódnak a rendelkezésre álló információk alapján (ami ott kb. kimerül a kinézetben és esetleg a tánctudásban) és esélyük van nála. Olyan helyeken, ahol azért ennél több tulajdonságot meg tud csillogtatni az ember, mert pl. nincs hangos zene és érteni lehet egymás szavát már azért más szempontok is játszanak.


"Egyébként az én tapasztalatom az, hogy a férfiak személyisége korábban valamennyire számított az ismerkedésben, de ma már egyáltalán nem."

Ez pedig egyenesen f#szság, és ezt te is tudod, csak a sértettség beszél belőled. Abból, hogy a nők nagy része nem pazarolja az idejét olyan férfiakra, akikhez külsőre nem vonzódik minden pozitív belső tulajdonságuk ellenére sem nem következik, hogy nem számít a személyiség. Egyszerűen csak nem érdemes (férfinak sem) meghozni azt az áldozatot egy kvázi idegen kedvéért, hogy x hónapig/évig elkínlódjon vele egy kapcsolatban csak azért, mert amúgy rendes és jófej, ha már az első pillanatban érzi és tudja, hogy rosszul van a látványától.

2021. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!