Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet többet irántam?

Figyelt kérdés

Van egy megromlott kapcsolatban élő lány, akivel egy közös buliban elég sokat ittunk, és a következő dolgok történtek:

- az este folyamát folyamatosan megjegyzéseket tett rám (pl: milyen jól elbeszélgettem xy lánnyal, stb)

- megcsókolt

- szexelni akart velem

- bókolt

- olyanokkal viccelődött, hogy még a végén szerelmes lesz belém / nem is tudta, hogy én ilyen vagyok (pozitív értelemben)


Másnap beszéltem vele, és utaltam rá, hogy ez részemről akár valaminek a kezdete is lehetne, de ő teljesen bezárkózott, és azt mondta, hogy nem kellett volna ezt csinálnunk. Mivel kapcsolatban van, ezért én többet már nem fogok lépni, de az érdekelne, hogy szerintetek érezhet valamit irántam? Vagy inkább csak kapcsolata miatti szomorúság és az alkohol eredménye volt ez az egész, és bárki lett volna ott, vele is ugyanígy viselkedett volna?


2021. szept. 13. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Hàt akkor mindennek a fele igaz 😆

Az itteni pontozàs reprezentàlja a felfogàsod, vagy jót vagy semmit.


Neked nem gondolat kell, hanem pozitív visszacsatolás, ahol kifejtik, hogy tinibuliban felrèszeg , foglalt életed szerelme azért tutujgatott ,hogy màsnap visszamenjen a palijàhoz.


Jó àlmodozàst , köszi a mínuszt előre is.


Egy földlakó

2021. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11: tök furcsa, hogy írni tudsz, de olvasni nem 🤔
2021. szept. 13. 23:55
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
ha szerelmes úgyis kimondja, nem?
2021. szept. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, te meg felfogni nem, és elfogadni nem🤔


Vagy jót , vagy semmit

2021. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!