Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők azért vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők azért vonzódnak annyira a külföldi pasikhoz, mert női szakmával nem tudnak megélni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Több helyről is olvastam már ezt, és logikusnak tűnik. Míg külföldön a minimálbérből is meg lehet az embernek mindene, itt viszont nagyon nem. És vegyünk is rögtön 3 tipikus női munkahely példát, egy 8 általánost igénylőt, egy szakmunkát, és egy diplomásat. Ilyen tipikus női szakmák: ruhabolti eladó (minimálbér), ápolónő (közel minimálbér), pedagógus (kezdő fizetés országszerte: nettó 122 ezer forint).

Amint látjuk igen csak trágya, és a mai elszállt árak mellett ezekből a munkákból nem lehet megélni egy férfi segítsége nélkül, vagy anélkül hogy a szüleid amellett, hogy alád raknának mindent, még pénzelnének is. Sokaknak nincsenek ilyen szülei.

Persze tisztelet annak a 3-4% kivétel nőnek aki jól tud keresni, mert hogy statisztikák szerint pl. a PIACKÉPES szoftverfejlesztők között mindössze 3-4% a nő. A kőművesek, vasbetonszerelők között meg nyilván 0%. És a többi.

Ezért van az, hogy minden nő Nyugati pasik után ácsingózik, mert pl. Németországban egy ápolónő részmunkaidőben is hazavisz 2200 Euro-t, úgy is hogy nem covid betegeket meg leprásokat kezel, hanem kb. semmit nem kell csinálnia. Ez az alapbér. A pénz az oka mindennek, csak sokan tagadják, meg mellébeszélnek?



2021. szept. 22. 01:41
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
5%

"25 évesen (...) volt egy diplomám és egy lakásom megyeszékhelyen"



Vagyis 22 evesen leptel be a munkaeropiacra, vagy 24 evesen, ha mesterdiplomad van. Vagyis 1-3 ev "munkaval" szereztel egy lakast. Bar nem tudom hany eves vagy, de kb. annyi, mint en. Az ordas gyurcsanyizmusban nem nagyon kapkodtak a palyakezdokert, foleg a diplomasokert. Altalaban a mekiben kotottek ki, ha nem volt osszekottetes. Akkoriban volt a START-kartya stb, amivel probaltak ravenni a munkaadokat a palyakezdok foglalkoztatasara, felemas sikerrel.....



"Sosem gondolt rám prositként"



Valamiert pedig az az erzesem, hogy szoptal, mint a vakuumpumpa, lasd feljebb az okokat....



37F incel

2021. szept. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
92%

Amikor elkezdesz ismerkedni egy külföldivel és egy magyarral?


Ég és föld a különbség a kettejük kommunikációja között.


Az előbbi nyitott, érdeklődő, kedves, előzékeny.

A másik faragatlan, morcos, számító és csak magáról beszél, célja hogy már az első randin lenyomjon, hogy tudjam ki az úr.

Felejtős mind. Tisztelet annak az 1% nak akivel pont nem hoz össze a sors.

2021. szept. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
93%
Én azért foglalkozom csakis külföldiekkel, mert kisebb az esélye hogy átvernek, megcsalnak, megvernek, kihasználnak. Ők nem az ostoba, hisztis tonnadonnákat keresik mint a magyar pasik, hanem a normális nőket, nem dobnak ki a nagycsöcsű de prosti exért.
2021. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
86%
37efincel, te is tanulhattál volna, talán nem itt tartanál. Ha jól tudom kulimunkás vagy valami harmadik világbeli országban. Na ez a szopás, drágám 😂
2021. szept. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
96%

En csak azert mert kulfoldon a lulfoldi srácok tisztelettrl.udvariasan beszeltek velem es rendesen koreektul udvaroltak.

Sokat beszelgettunk kepesek normalis szerelemre meg komoly parkapcsolatra is.


Itthon a tarskerin meg az eletben...kikezdenek velem házasok, szatírkodnak, egy kavera se hívnak meg de fel akar jonni szexelni, meg szexkapcsolatnal tovabb nem is látnak.

2021. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

*jav tisztelettel udvariasan beszéltek velem, korrektül udvaroltak.


Kint 1 honapon belul lesz akár komoly kapcsolatom is, itthon meg ez évek kérdése hogy találok egy egyetlen normalisat csak egyáltalan es akkor még az sem biztos hogy az viszonzott e

2021. szept. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
97%

Ez igaz amúgy! Idekinn kb 1 hónap alatt lett valaki, aki úgy ostromolt mint még soha senki, a mai napig úgy szeret ahogy az összes eddigi együtt véve sem. Érdekes...

De összességében véve is, sokkal kedvesebbek hozzám az itteni férfiak, és nem, nem a szex miatt.

2021. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
73%

eloszoris, jelentettem az ostoba provokativ kerdesed, mert semmi ertelme.

masreszt ez egy baromsag, sok jol kereso no van mar amugyis, en kb ah osszes eddigi pasimnal tobbet kerestem, es tobb baratnomrol is tudom ezt.


amugy meg ostoba vagy, mint a fold, mert ha magyarorszagon el a kulfoldi, o is magyar bereket kap magyar munkahelyen. ha meg a no is kulfoldon van, akkor o is a magasabb kulfoldi bereket kapja. ez nem esett le, nyomikam?

ha mar valamiert kulfoldi pasit valasztanak a nok, az azert van, mert ok altalaban nem ilyen korlatolt, frusztralt, nogyulolo gyokerek, mint te es a fajtad.

2021. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
95%

Látjátok, így jár az, aki fut a homlfób, militarista és suttyókonzervatív gazdája után. :)


A nőknek nincs szükségük a wishes Putyinra és népére. Olyan emberek kellenek, akiknek nem fenyegeti a férfiasságát társnak lenni.


Vitatkoztam. Pár turul.uzival és az volt életük érvelése, hogy aki szerint nem kellene visszahozni a sorkatonaságot, az férfiatlan és meleg, az abortuszt meg szüntessük be. Lehet így vergődni, de nem kell csodálkozni, hogy a kutya sem néz rátok. Akkor csináljatok magatoknak családot és játszatok katonásat. 😂

2021. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
88%

Sokkal inkább egyenrangú partnerként kezelnek.

Magyar fiúk, akikkel laza kapcsolatom volt csak akkor jelentkeztek ha kangörcsük volt, vagy legalább szexcsetelni akartak. Meg nem kérdezték volna hogy amúgy hogy vagyok vagy valami. Ha nem voltam vevő erre a kommunikációra, eltűntek mint az aranyóra.

Volt egy rövid kalandom egy ausztrál fiúval pár éve. Egyetlen nap és éjszaka volt.

Sok évig jelentkezett néha-néha, hogy mi van velem hogy vagyok. Mindig tisztelettel állt hozzám. Soha nem éreztem azt, hogy szexcsetelni akar, farokkép meg a többi.

Tényleg tudni akarta hogy vagyok, mi van velem. Pedig csak egy random lány voltam, akivel egyszer eltöltött vegy napot.

Nem volt előítéletes, nem rakott be egy skatulyába, hogy ha vele volt valami, akkor biztos mindenkivel elmegyek, nem egy két lábon járó pnának nézett, hanem embernek.

Ezért kezdtem el később külföldi párt keresni.

Mindenhol vannak hímsovik, persze, ahogy otthon is vannak normálus férfiak, csak az arány nem mindegy.

2021. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!