Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők azért vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők azért vonzódnak annyira a külföldi pasikhoz, mert női szakmával nem tudnak megélni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Több helyről is olvastam már ezt, és logikusnak tűnik. Míg külföldön a minimálbérből is meg lehet az embernek mindene, itt viszont nagyon nem. És vegyünk is rögtön 3 tipikus női munkahely példát, egy 8 általánost igénylőt, egy szakmunkát, és egy diplomásat. Ilyen tipikus női szakmák: ruhabolti eladó (minimálbér), ápolónő (közel minimálbér), pedagógus (kezdő fizetés országszerte: nettó 122 ezer forint).

Amint látjuk igen csak trágya, és a mai elszállt árak mellett ezekből a munkákból nem lehet megélni egy férfi segítsége nélkül, vagy anélkül hogy a szüleid amellett, hogy alád raknának mindent, még pénzelnének is. Sokaknak nincsenek ilyen szülei.

Persze tisztelet annak a 3-4% kivétel nőnek aki jól tud keresni, mert hogy statisztikák szerint pl. a PIACKÉPES szoftverfejlesztők között mindössze 3-4% a nő. A kőművesek, vasbetonszerelők között meg nyilván 0%. És a többi.

Ezért van az, hogy minden nő Nyugati pasik után ácsingózik, mert pl. Németországban egy ápolónő részmunkaidőben is hazavisz 2200 Euro-t, úgy is hogy nem covid betegeket meg leprásokat kezel, hanem kb. semmit nem kell csinálnia. Ez az alapbér. A pénz az oka mindennek, csak sokan tagadják, meg mellébeszélnek?



2021. szept. 22. 01:41
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
#30 Mert buta vagy, mint a tök. Nehogy már luxusribik alapján ítéld meg az összes nőt. És nehogy már azt hidd, hogy a nyugati életforma és a miénk között a pénz az egyetlen különbség....
2021. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
12%
Fáj az igazság, mi.. Egy kis töri lecke neked (31) [link]
2021. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

30# Én azért pontoztalak le, mert a lölő nem is külföldi, semmi köze az itt feltett kérdéshez.

Timikének is elege lett a magyar nőverő alkesz damuból, és összeállt egy értelmes, okos, pasival, és látszott hogy nagyon is jól megvannak egymással. Tudta hogy vajna nem fogja lilára verni soha, mert nem olyan aljas parszt mint a magyar tirpákok.

Ezért.

2021. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
8%
33-as szövegértelmezés. Pont azt mondtam, hogy ha pénzes akkor a magyar jó. a nőknek.
2021. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%
Meg a Vajna tüzes kan volt az ágyban is…
2021. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

34# Egyetlen esetet mondtál. Andika meg azzal házasodik akivel akar. Ismered lölőt?

Ismered a kapcsolatukat?

Nem. Andika meg persze hogy gazdag pasit választ, hisz ő sem bértáblából él, nilván nem fog eltartani senkit.

2021. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
#32 Milyen igazság? Nő vagyok és sosem a pénz alapján választottam. Írtam is, hogy anyagilag jobban álltam 25 évesen mint a nyugat-európai férjem. Ennyi.
2021. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
94%
Egy befutott körmös jóval többet tud keresni, mint egy szoftvermérnök. Sajnálom, hogy kiábrándítalak. (üdv: egy szoftvermérnök)
2021. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
53%

Annyian ekézik Várkonyit, pedig egy jogász diplomás, TV műsört vezető, korábban évekig híradós és igencsak csinos nő, 46 évesen meg pláne. 35 vagyok, de cserélnék vele testet azonnal, pedig én se vagyok bányarém.

Miért kéne neki összeállni egy csóró akárkivel, hogy eltartsa?

Lölő se lehet annyira együgyű ha az ország egyik leggazdagabb embere.

2021. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
39: Lölő kvalitásaihoz sokkal jobban hozzájárult, hogy az ország vezérének gyerekkori jóbarátja, mintsem hogy mennyire együgyű vagy sem.
2021. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!