Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők azért vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők azért vonzódnak annyira a külföldi pasikhoz, mert női szakmával nem tudnak megélni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Több helyről is olvastam már ezt, és logikusnak tűnik. Míg külföldön a minimálbérből is meg lehet az embernek mindene, itt viszont nagyon nem. És vegyünk is rögtön 3 tipikus női munkahely példát, egy 8 általánost igénylőt, egy szakmunkát, és egy diplomásat. Ilyen tipikus női szakmák: ruhabolti eladó (minimálbér), ápolónő (közel minimálbér), pedagógus (kezdő fizetés országszerte: nettó 122 ezer forint).

Amint látjuk igen csak trágya, és a mai elszállt árak mellett ezekből a munkákból nem lehet megélni egy férfi segítsége nélkül, vagy anélkül hogy a szüleid amellett, hogy alád raknának mindent, még pénzelnének is. Sokaknak nincsenek ilyen szülei.

Persze tisztelet annak a 3-4% kivétel nőnek aki jól tud keresni, mert hogy statisztikák szerint pl. a PIACKÉPES szoftverfejlesztők között mindössze 3-4% a nő. A kőművesek, vasbetonszerelők között meg nyilván 0%. És a többi.

Ezért van az, hogy minden nő Nyugati pasik után ácsingózik, mert pl. Németországban egy ápolónő részmunkaidőben is hazavisz 2200 Euro-t, úgy is hogy nem covid betegeket meg leprásokat kezel, hanem kb. semmit nem kell csinálnia. Ez az alapbér. A pénz az oka mindennek, csak sokan tagadják, meg mellébeszélnek?



2021. szept. 22. 01:41
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
27%
18# Hát te sem vagy különb a stílusoddal. 🙄
2021. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
70%

Ugyanaz van itt, mint az inceles kérdéseknél. Túlbonyolítotok egy egyszerű kérdés. Magatokban, a személyiségetekben kell keresni a hibát.


Ha megismerek egy magyar férfit, akár párkapcsolat miatt, akár valaki ismerőse, rokona, fél órán belül elsüt egy (vagy több) szexista/homofób/rasszista poént. Már annyira unalmas ez a balkáni színvonal.

2021. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
10%

"Ha jól tudom kulimunkás vagy valami harmadik világbeli országban"



Jol tudod, cicaful :)



Nem birom a hideget... ⛄



"te is tanulhattál volna"



Max. WC papirnak lett volna jo, ha nincs osszekottetes.



Megfigyeltem, tobben dobaloztok a "homofob" jelzovel, 20 eve nem is letezett ilyen szo, ez is vmi Kuncze / Horn Gabor-fele talalmany :)



Na, akkor itt az igazi homofobia:


[link]


Szoval a "holgyemeny", Nur Sajat, eredetileg Muhammad Sajjad bin Kamaruzzaman, csak "atoltozott", es emiatt Thaifoldrol rangatjak a Shariah birosag ele a hazajaban :)


Csak hogy legyen fogalmatok, hogy mi az igazi homofobia. Nem az, hogy nem jarok a Szechenyi Furdobe, mert "meleg" van....



37F incel

2021. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
34%

#11 Nem mintha rád tartozna, de a lakás felét örököltem, a felét kellett kifizetnem, nyilván hitelt vettem föl rá. De mivel ez 2000 környékén történt, mindössze két és fél milla hitel volt a lakáson. Jó munkával hamar visszafizettem. Amúgy 3 éves angol szakot végeztem a miskolci egyetemen, akkor még létezett olyan.

Amúgy mindevvel nem azt akartam kidomborítani, hogy milyen tehetséges vagyok, meg saját lakás, hanem, hogy nem motivált ilyesmi, mert megvolt a lakásom, a munkám, a helyem. Nem szorultam rá a páromra, hanem önként választottam.

És nem, soha nem voltam krvának tartva, mert nem incel baromhoz mentem, akinek a nő csak eszköz.

2021. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

22# Te kis butuska, én egy 40 éves 2 gyerekes anyuka vagyok.


A stílusoddal meg szégyelld magad! 😆

2021. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%

"Ha megismerek egy magyar férfit, akár párkapcsolat miatt, akár valaki ismerőse, rokona, fél órán belül elsüt egy (vagy több) szexista/homofób/rasszista poént."

Nem is kell olyan nő, aki mindenben szexizmust/homofóbiát/rasszizmust lát, és akinek nincs humorérzéke.

2021. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
73%
Van humorom, csak más, mint a prolihumor.
2021. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

26# Ha neked ez humor, akkor ne csodálkozz ha a kutyának se kellessz.

Inkább maradok az olasz palimmal. Végtére messze lepipálja az ilyen magyar köcsögfajtádat.

2021. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
0%
Mert a pénzeszsákot látják bennük. Akkor viszont mindent elnéznek, nekik ahogy a magyar pénzeszsákoknak is. Lásd Vajna és Timike, Lölő és Andika.
2021. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Miért pontoztatok le, 29-és voltam.
2021. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!