Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, mit ad nektek az hogy ilyen dolgokban hisztek mint chad és különféle pill-ek?

Figyelt kérdés
Nem veszitek észre, hogy ezek csak még jobban elszigetelnek titeket a világtól, a valóságtól, a társadalomtól, és legfőképp a nőktől?

2021. okt. 5. 17:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
#10 már más kérdésnél is ki lett fejtve, hogy ez mennyire nem így van. Nem minden a külső, mert ha így lenne, akkor a túlsúlyos, vézna, testi fogyatékkal élők, esetleg beteg emberek nem lennének kapcsolatban, aztán mégis nagy százalékuk abban él, esetleg családjuk is van. Általában ilyenkor az van, hogy rossz embereknél próbálkoztok. Átlagos nőként én is vekengheghetnék itt, hogy miért nem kapok meg mindenféle Hollywoodi filmcsillag kategóriájú pasit, és hogy persze azért, mert túl magasak a kinézettel kapcsolatos elvárásaik. Egyszerűen csak nem egy kategória vagyunk. Ennyi.
2021. okt. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, hogy igazad van, nem tudom. En ugy gondolom sosem a legszebb, legcsinosabb not nezem ki magamnak, marmint persze latom, hogy szep, de ahogy te is fogalmaztal, tudom, hogy nem vagyunk egy szinten, nagy valoszinuseggel probalkozni is kar. Sot eddigi kapcsolataim ugy jottek ossze, hogy azoknal probalkoztam, akik erdeklodest mutattak, nem pedig en valasztottam, hogy na X no aztan fu, de tetszik es megprobalok kozeledni fele.


De kivulrol meg nem latom magamat, szoval elkepzelheto, hogy igazad van.

2021. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%
12# ne áltasd! Sosem volt igaza
2021. okt. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

12

Tök egyszerű. Te várod a sült galambot. Nem udvarolsz, kvazi akkor lesz párod ha ő idvarol neked.

2021. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%

Felreertesz valamit, utolso! ERDEKLODES-t irtam. Nem randira hivast es bokolast varok el egy notol, azt csinalom en.


Erdeklodes alatt azt ertem, hogy szivesen van a tarsasagomban, megjegyzi, amit mondok, nyitott testtartast vesz fel beszelgetes kozben, stb. Ezt egyszeruen erzi az ember, hogy a masik erdeklodik fele, es kulonosebb udvarlas nelkul ki lehet deriteni, egy small talk-os beszelgetesbol is.


Ha legalabb ez az alapveto szimpatia/egy hullamhossz nincs meg, akkor mi a turonak udvaroljak? Hogy hazhoz menjek egy ujabb pofonert?

Koszonom, de nem :D

2021. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%

"Ha legalabb ez az alapveto szimpatia/egy hullamhossz nincs meg, akkor mi a turonak udvaroljak? Hogy hazhoz menjek egy ujabb pofonert?"

A legtöbb férfi így csinálja

Miért képzelik egyes csajok hogy a férfiak hibája ha nekik nem udvarolnak nem tudom

Vagy ronda vagy unszimpatikus az illető, vagy abszolút nem érezni rajta hogy nyitott a közeledésre.

Mindhárom egyenként is instant off

2021. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
31%
Jól van, magyarázzatok csak meg a tutit, aztán értetlenkedjetek tovább, hogy miért nincs párotok :D
2021. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
41%

17#

Kösz, meglesz

Találkozunk a következő kérdésnél

2021. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!