Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik az inceleket támadják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik az inceleket támadják, belegondoltak már abba, hogy milyen lehet annak lenni?

Figyelt kérdés

Az élet igazságtalan, ezt minden értelmesebb ember tudja. Sokszor nem mérhető valós fizikai mércével, hogy kinek miként alakul az élete. Ez alapján azt sem lehet előre megmondani, hogy ki lesz a másik nemnél sikeres és ki sikertelen.

Gyakran láttam már példát olyan esetekre, hogy valaki szinte megmagyarázhatatlanul is folyamatosan párkapcsolatban élt vagy alkalmiban, pedig semmi nem predesztinálta rá.

Míg mások, akik elvileg sikerre lettek volna ítélve, kudarcok sorozatát szenvedték el.

Ha megnézzük a mostani életünket, az utóbbi csoportra használt ötbetűs kifejezés az egyik legnagyobb szitokszó lett manapság. Olyannyira, hogy szinte már bármi jobb annál, mint ebbe a helyzetbe kerülni-és szerintem sokan titkon, belül rettegnek is tőle.

Belegondoltak már a szerencsésebbek, hogy milyen lenne az ő helyzetükbe kerülni?



2021. okt. 8. 21:32
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
81%
Én nem támadom az inceleket, csak röhögök rajtuk. :D
2021. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
86%

#11 igen, pontosan. A cuki, kedves, bájos inceleknek esélyt sem adnak... ki érti ezt a logikát?


A nők valóban érthetetlenek! Nem kell nekik a suttyógyerek, aki napi húsz kamu kérdést ír ki a gyakorira, néha meg nőnek adja ki magát, mint a kis hármaska itt...

2021. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
87%

11


Mert csak ezeknek van csajuk ugye? Időnként nem tudom, hogy csak trollkodtok vagy tényleg ilyen hülyék vagytok..

2021. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
78%

Olyan életetek van amilyen jár. Mitől lennétek sikerre ítélve? A mocsok szövegeitekkel?

És mások kapcsolataihoz meg mi közötök van?


Itt ez a 11 is. Ennek mi jár? Legfeljebb a szája. És csodálkozik hogy nem kell senkinek 🤦

2021. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
68%

Akik ok nélkül támadják a másikat, azok rosszindulatú, gonosz emberek. De teljesen ok nélkül kevés ember támad másokat. A többségből azért a nem teljesen megfelelő viselkedés, szemlélet vált ki támadó jellegű reakciót.

Egyébként sem a családomban, sem a barátaim, sem az ismerősi körömben, sem a munkahelyemen (500 fős), sem az utcán, sehol nem hallottam azt a kifejezést még, hogy incel. Gyakorit olvasok, itt találkoztam vele, egyik ember se hallott róla a környezetemből, mikor megkérdeztem, hogy tudja-e, mi az az incel. Nem érdekes? Internetes fórumokon összegyűlnek bizonyos emberek, világszintű problémaként állítanak be valamit, de egy 200ezres városban megkérdezek embereket különböző korosztályból és pozícióból, és senki még csak nem is hallott erről. Ez tényleg ekkora probléma, vagy csak a gyakori egyik visszatérő eleme?

29/F

2021. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
74%

Magatoknak köszönhetitek.

Meg a hozzáállásotoknak. Messziről riasztja a nőket.

2021. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Ne a KSH statisztikáiból indulj ki, ha szabad kérnem!

Mennyit keresnek például a tanárok? Vagy a szociális munkások, tűzoltók, erdészek, stb...

Tudom, hogy itt mindenki százezreket keres havonta, de vannak mások is.

2021. okt. 8. 21:58
 18/45 anonim ***** válasza:
85%
Németorszàgban élek, itt 1-2 elborult idióta incelt a rendőrség kellett, hogy megfékezzen a gyilkosságtól... Majd mindjárt nekiállok sajnálni őket, mert a hibájukat másra hárítják és ártatlanokkal viselkednek agresszívan.
2021. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
39%

De, belegondoltam. Az élet tényleg igazságtalan.


"valaki szinte megmagyarázhatatlanul is folyamatosan párkapcsolatban élt vagy alkalmiban, pedig semmi nem predesztinálta rá."

Erre viszont nem kellene irigykedni, valószínűleg kapcsolatfüggő ember, aki ha 1 napig szingli, már kétségbeesetten nyomja a társkeresőt. Nőben és férfiban is vannak ilyen emberek, csak sajnos így nagyon könnyű áldozati szerepben kikötni egy bántalmazó kapcsolatban. Ezzel nem akarok áldozatokat hibáztatni, hiszen én is voltam az, és tudom, hogy az agyunk mennyire el tudja nyomni a figyelmeztető jeleket. (Mielőtt kérdeznétek: az exem egyáltalán nem volt egy Chad-típus.)


" sikerre lettek volna ítélve, kudarcok sorozatát szenvedték el."

Hát olyan is van, hogy az általános iskolai kitűnő tanuló gimiben elzüllik, nem szerez érettségit, és végül közmunkán köt ki. Sajnos az élet ilyen. Vannak tényezők, amik növelik a sikerre az esélyt (pl. jó családi háttér), de semmi sem 100%.

2021. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

20-as

Egy kérdés: A környezeted nem figyelmeztetett, hogy gond lehet a sráccal? Nem ítélkezem, nyugodtan beszélhetsz.


A második eset: Van, hogy valaki normális testalkatú, arcú, értelmes gondolkodású; csak valahogy olyan túl snassz, unalmas a legtöbb lánynak, ilyesmire gondoltam. És ilyenkor szokott csodálkozni a környezete, akik nem erre számítanak.

2021. okt. 8. 22:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!