Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik az inceleket támadják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik az inceleket támadják, belegondoltak már abba, hogy milyen lehet annak lenni?

Figyelt kérdés

Az élet igazságtalan, ezt minden értelmesebb ember tudja. Sokszor nem mérhető valós fizikai mércével, hogy kinek miként alakul az élete. Ez alapján azt sem lehet előre megmondani, hogy ki lesz a másik nemnél sikeres és ki sikertelen.

Gyakran láttam már példát olyan esetekre, hogy valaki szinte megmagyarázhatatlanul is folyamatosan párkapcsolatban élt vagy alkalmiban, pedig semmi nem predesztinálta rá.

Míg mások, akik elvileg sikerre lettek volna ítélve, kudarcok sorozatát szenvedték el.

Ha megnézzük a mostani életünket, az utóbbi csoportra használt ötbetűs kifejezés az egyik legnagyobb szitokszó lett manapság. Olyannyira, hogy szinte már bármi jobb annál, mint ebbe a helyzetbe kerülni-és szerintem sokan titkon, belül rettegnek is tőle.

Belegondoltak már a szerencsésebbek, hogy milyen lenne az ő helyzetükbe kerülni?



2021. okt. 8. 21:32
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is elszégyellnétek, hogy nőnek születtetek!"


Nem tudom, hogy lehet valaki annyira retardált, hogy megfordul a fejében, hogy majd én más nők tettei szerint szégyellem MAGAM.

2021. okt. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
92%

41


Ennyi erőből férfiként én is szégyelhetném magam pár itteni incel hisztijétől..

2021. okt. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
52%

42


Ha te nem vagy olyan, akkor miért tennéd?

2021. okt. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Tehát most azért kérjen elnézést az ember mert vannak emberek akiket a nők leszarnak ? És itt sírnak 0-24 a GYIK-en mint ha ez bármit is megoldana.


Egyébként ha valakinek nincs kapcsolta F v N tök mind 1. Az azért nem föltétlenül rossz. Csak ezt elmagyarázni egy incelnek leheltelen nem fogja fel agyilag.


Egyébként retteg tőle a franc. Én az összes nőt elküldtem.

Nincs rájuk időm. A férfi töbletezö elvtársak most hálálkodhatnak.

2021. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
79%
Senki nem támadja az inceleket. Ti támadtok másokat. Gyakorlatilag mindenkit, akik nem ti vagytok.
2021. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!