Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik az inceleket támadják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik az inceleket támadják, belegondoltak már abba, hogy milyen lehet annak lenni?

Figyelt kérdés

Az élet igazságtalan, ezt minden értelmesebb ember tudja. Sokszor nem mérhető valós fizikai mércével, hogy kinek miként alakul az élete. Ez alapján azt sem lehet előre megmondani, hogy ki lesz a másik nemnél sikeres és ki sikertelen.

Gyakran láttam már példát olyan esetekre, hogy valaki szinte megmagyarázhatatlanul is folyamatosan párkapcsolatban élt vagy alkalmiban, pedig semmi nem predesztinálta rá.

Míg mások, akik elvileg sikerre lettek volna ítélve, kudarcok sorozatát szenvedték el.

Ha megnézzük a mostani életünket, az utóbbi csoportra használt ötbetűs kifejezés az egyik legnagyobb szitokszó lett manapság. Olyannyira, hogy szinte már bármi jobb annál, mint ebbe a helyzetbe kerülni-és szerintem sokan titkon, belül rettegnek is tőle.

Belegondoltak már a szerencsésebbek, hogy milyen lenne az ő helyzetükbe kerülni?



2021. okt. 8. 21:32
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
43%

27#

Téged még senki nem vágott pofán? Vagy csak a gyk n ilyen nagy a szád?

2021. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
84%

#28

De, exem, vissza is kapta aztán még neki állt feljebb, hogy szétkarmoltam az arcát. 😎

Fáj az igazság? Utaljak pénzt papírzsepire? Vagy guminőre? 😊

2021. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Na teljesen összekeveredtek a válaszok, nálam több választ jelez mint ami tényleg van valójában.
2021. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
65%

#32

Nekem légyszi utalj pénzt mentolos cukorra. Ha elég pénzt utalsz, meghívlak belőle valamire téged is. 😅 Vagy főzök neked vacsit. 🤣

2021. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
7%

A 27-es vagyok!


Arany bogárkáim!


Hozzunk már össze egy személyes találkozót légyszíves. Szeretném nektek megmutatni az itteni privát levelezéseimet, hogy milyen nőtársaitok vannak itt az oldalon, és, hogy valójában ki "szűköl" a szexért! Azt is elszégyellnétek, hogy nőnek születtetek!

2021. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
91%

#35

Nekem küldheted őket privátban. Kíváncsi vagyok. Ezért is vagyok vénember már. 😅

2021. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
15%
Sok análozó szopógép használja a száját olyan dolgokra itt amire nem kéne.
2021. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
83%

Küldjed privátba.

Bár tudjuk nektek van női kamu profilotok is így vagy elhiszem, vagy nem. Elég hihetetlen, hogy erre az idegbeteg tapló stílusra bárki is benedvesedne 🤷‍♀️

2021. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
12%

38-as!


Na látod, ezért nem küldöm privátban! Úgyis az lenne, hogy én írtam őket magamnak, mert ti nők nem viselkedtek így. Pedig de!

2021. okt. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Épp eleget empatizáltam velük az elmúlt 10-12 évben (csak régen még nem volt rájuk elterjedt ez a szó). Sokukkal beszélgettem neten, 1-2 volt, akinek segíteni is próbáltam. De semmire nem voltak képesek, csak bántani és még a legnormálisabb, ő mércéjük szerint leg"tisztább" nőre is ki tudják hozni, hogy r_ibanc. Nekem csak vették elfele a jóindulatomat, és a férfiakba vetett bizalmam fiatalabb koromban, semmi értelme nem volt kedvesen állni hozzájuk.
2021. okt. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!