Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tartanak attól a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartanak attól a nők, hogy az irreálisan magas elvárásaikat megelégelve az Incelek feljönnek a pincéikből és az lesz az Incelek lázadása?

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 12:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

18: Tegyük fel hogy én most azonnal szexelni akarok, idejössz mert én azt mondtam, mert nekem jár a pasi? Nem fogod azt nézni hány éves vagyok, nem verdesi-e a mellem a térdem, rohasztom ki a virágoskertet a húnaljszagommal hanem azonnal alámcsapsz? Ugye nem?

Akkor fordítva miért is lenne elvárható?

2021. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
18%

"Mi az hogy jutna? A nő nem tárgy."


Erről kérdezd meg a migráns arabokat. Azt hiszem két kecske ára. És ha így haladunk egyre több arab jön EU-ba, ezeknek is kell nőt szerezni. Ha azt mondod nekik, hogy incelek, fejbe vágnak egy téglával.

2021. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
21-es, egy igazi férfi megteszi, akár a farakást is. Igaz egy nő már képtelen erre egy ilyen férfival.
2021. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
89%

23


Igaz, akkor férfiként én is berakhatom neked análba..ugye??

2021. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
89%
jaa, akkor rád rabolhatok egy felcsatolhatóssal is?
2021. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Buta 24-es, most a válasz "egy kívánós, gusztustalan nőnek" szólt, nem rám értendő. Én nem kívánom a férfit, az a buuzi, akivel keversz...
2021. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

26


Tudom, hogy nem vagy az..meg hogy nem kívánsz engem. De mikor egy nőt megerőszakolnak ott se érdekli az elkövetőt hogy a nő akarja e..ebben az esetben engem se érdekelne te mit akarsz..

2021. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
27-es Kérlek olvasd el a 21-es hozzászólást. Annak a pinája nedves, akar egy bránert per pillanat, éppen szét van rakva a lába, nuku erőszak.
2021. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
21 én ronda de igényes srácként szerintem simán el mennék még ha ilyen is lennél. viszont én nem hibáztatok egy nőt sem el megyek egyszer prostihoz és meg kapom amit akarok jó ez így nem igaz jobban szeretnék érzelmeket kapcsolatot szeretetet de nem baj legalább fogok mellet és látok nőt stb stb.
2021. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
29-, na látod 21-es, másik férfi is simán megdugna...
2021. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!