Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, ha itt rá írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha itt rá írok egy önmagát sajnáltató lányra, nem válaszol?

Figyelt kérdés

Sok csaj írja ki a siránkozó kérdést, nincs pasi jajj brühü. Mondom akkor rá írok, mert amúgy nekem is jól esne ha valaki rám írna.

Erre se válasz semmi. Nem az első eset.


Hol találni olyan embereket akik beszélgetnek


2021. okt. 21. 23:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
29%

Csaj: nemkelleksenkinek brühü

Számtalan hülyegyerek: jajjmiabaj jajj énis magányos vagyok had irjak neked bla bla

Csaj: nem kelleksenkinek és miez a sok retardált brühü

Hülyegyerek: ménemirol mi mivanmá

Csaj: írt a bántalmazó exének aki épp lekúrja amitől megnyugszik 2 napra aztán jön ide sirni h az exe megint kihasználta csak azt nem irja bele h pont ez volt a célja


Történet vége.

2021. okt. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
44%
Nem tetszik neki amit írsz.
2021. okt. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
20%
3# Nem minden ilyen kérdés trollkérdés. Személyes tapasztalat. Én egy teszkó pénztárosi állásnak is örültem volna, de sajnos a csaj egy piramis játék volt (1#). Ha értitek..
2021. okt. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
19%
Mert ezeknek nem az a bajuk, hogy nem kellenek a férfiaknak, hanem hogy nem kellenek a magas, jóképű, kigyúrt, gazdag férfiaknak.
2021. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
34%
mert az ilyen szenvedésfüggő és pont ezt akarja...figyelmet.
2021. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
75%

Honnan veszed, hogy szenvednek? Ha a kérdés arról szól, vagy a kérdés szempontjából érdekes, én is megemlítem, hogy nincs pasim, sztem nem is lesz, és soha nem szenvedek. És mégis írnak egy csomóan, hogy "baaszunk/mert magasak az elvárásaid/mennyi idős vagy ;)". Nem azért írtam le.


És miután férfiaktól rengeteg kérdés van, hogy "a pénztároslány a szemembe nézett, kezdhetem szervezni az esküvőt?", feltételezem, te olvasod szenvedésnek a tényközlést.

2021. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
81%

"Mert ezeknek nem az a bajuk, hogy nem kellenek a férfiaknak, hanem hogy nem kellenek a magas, jóképű, kigyúrt, gazdag férfiaknak."


Nyilván az kell, aki tetszik. Ha azt mondom, nincs mit enni, nem azt jelenti, hogy nincs kaja, hanem nincs kaja, amit szeretek. Ha azt mondom, nincs semmi a tévében, az nem adásszünetet jelent, hanem hogy nincs semmi, ami tetszene.


Ez újdonság az embereknek, hogy azzal akarunk összejönni, aki tetszik, nem bárkivel?

2021. okt. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
37%
#17 Na jó, de akkor nem azt kell írni, hogy egy férfinak se kellesz, mert ez nem igaz. Mellesleg ha te csúnya, kövér, munkanélküli, mamahoteles nő vagy, akkor irreálisak ezek az igények.
2021. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
hiába vagyok lepontozva. A sok kanos vesztes meg adja a csaj alá a lovat, aki szenvedésfüggő és imádja sajnáltatni magát, egy öt perces figyelemért
2021. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
91%

#18 Na igen, de valójában ki írt ilyet?


A kérdezőtől idézek:


"nincs pasi jajj brühü"


Gondolom senki sem írt ilyet, mert a kérdező nem szó szerint intézett, csak próbált gúnyolódni. De hogy mi volt az eredeti kérdés, azt nem tudhatjuk.

2021. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!