Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, ha itt rá írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha itt rá írok egy önmagát sajnáltató lányra, nem válaszol?

Figyelt kérdés

Sok csaj írja ki a siránkozó kérdést, nincs pasi jajj brühü. Mondom akkor rá írok, mert amúgy nekem is jól esne ha valaki rám írna.

Erre se válasz semmi. Nem az első eset.


Hol találni olyan embereket akik beszélgetnek


2021. okt. 21. 23:27
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
86%

"Na jó, de akkor nem azt kell írni, hogy egy férfinak se kellesz, mert ez nem igaz. Mellesleg ha te csúnya, kövér, munkanélküli, mamahoteles nő vagy, akkor irreálisak ezek az igények."


De akinek kell, az nem számít. Van műsor a tévében, de ha nem tetszik, nem számít, hogy van. Ennyi erővel incelek sincsenek, mert bármelyik aluljáróban van valami csövi nő, aki jól megcsinálja, ha cserébe befogadja.


És a csúnya, kövér, stb nőnek sem kell senki alá befeküdnie. Irreálisak az elvárások, de ez nem jelenti azt, hogy bárkivel dugniuk kell.

2021. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
85%
#21 ha a tévében az egyik csatornán a való világ, a másikon a big brother, harmadikon az ncis 852. évada, a negyediken meg a cápolip megy, akkor lehessen már mondani hogy nincs semmi a tv-ben, ahogy te sem mész oda a hajléktalan nőhöz az aluljáróban hogy szeretnéd feleségül venni.
2021. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
87%
Mindjart ki is írok egy kérdést hogy "kedves incelek, miért nem próbálkoztok a hajléktalanoknál", ti meg készítsétek a popcornt!
2021. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%
22-es, ezt mondom én is.
2021. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
91%
#24 na igen, franc se tudja hogy miért neked címeztem. :D
2021. okt. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
46%
#21 Amiről a kérdés szól, az nem olyan, mint hogy "nincs semmi a tévében". Inkább olyan, mintha azt mondanád, hogy nem találsz lakást, közben meg maximum 5 millió forintért keresel egy rózsadombi villát.
2021. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
91%
A tévés példában említett műsorok a csöveseknek felelnek meg. Viszont ha az 5. csatornán van valami jó Bud Spencer film (ha nem szereted, helyettesítsd be mással), amiben nincsenek Oscar-díjas alakítások vagy lenyűgöző látványvilág, de mégis elszórakoztat, akkor már nem mondjuk, hogy nincs semmi a tévében. Férfiből ez annak felel meg, aki ugyan nem egy adonisz, de kedves, hűséges, értelmes, és boldog lehetnél mellette. Na, az ilyen férfiakat ti levegőnek nézitek.
2021. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehetnék boldog valaki mellett, aki külsőre nem tetszik, értsd: szenvedés még megcsókolni is.
2021. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
85%

Én incelként általában nem szoktam ráírni az ilyen lányokra. Néha ők írnak rám egy jó kommentem kapcsán, és úgy szokott ismerkedés indulni

Általában a nők kezdeményezésére kell itt varni azt veszem észre, mert ha én írtam levelet alig válaszoltak. A nyerő az ha magának a nőnek a figyelmét kelted fel egy remek tanáccsal vagy önleíró kommentel, és hagyod hogy maga a csaj írjon rád. Jobban működik valamiért mintha magad irogatnál boldog-boldogtalannak.

Az más kérdés hogy a csoda legfeljebb 3 napig tart, mert aztán meglátja a képemet egy képcserénél és egyből eltűnik.

De ahogy látom sokan még eddig sem jutnak el.

2021. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
90%
#27 jaaaj, Bud Spencer az jó, csak sajnos valószínűleg valami új (értsd: szar) szar szinkront raknak alá, kivágnak jeleneteket és telebhasszák reklámmal. A férfi analógiát rád bízom.
2021. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!