Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korábban elutasított, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábban elutasított, most jönne. Elküldjem, vagy előbb megdugom és utána küldjem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe réges-régen belezúgtam, ő pedig nem becsülte meg az érzéseim felé, nem kellettem neki.


Azóta eltelt sok év és rájöttem, hogy vannak mások, nála jobbak, akiket megkaphatok. Közben én is fejlesztettem magam és 30-hoz közel elég jól mennek a dolgaim. Most, hogy az ő kapcsolatai egymás után tönkrementek és egyedül maradt, gondolom eszébe jutottam hogy mennyire odavoltam érte és most szeretne ezzel élni.


Csakhogy én már nem vagyok oda érte. Egyébként sem, de azért, mert elutasított, főleg nem. Jobbakat kaphatok. De azért egy átlagfeletti 30 alatti csajsziról van szó, tehát nem azt mondom, hogy minden nap jobb lehetőség kínálkozik fel, csak tudom, hogy türelemmel megfelelőbbet tudok találni. Ami eltarthat egy darabig még, és most, hogy egyedül vagyok, akár élhetnék is ezzel a lehetőséggel. De nem akarok már tőle semmi komolyat, habár neki ez a célja.


Tehát a választás az, hogy vagy rögtön elutasítom és lezárom a témát, vagy előbb hazudok neki valamit hogy elszórakozzak vele, megdugom, és aztán dobom ki. Soha nem teszek ilyet, nem tettem, nem bánok rosszul azokkal, akik nem érdemlik meg azt, de szerintem ő igen.


Még nem döntöttem el. Ti hogyan vélekedtek erről?



2021. nov. 12. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
18 nem velem szexelni büntetés, hanem az, ha az embert elküldik olyankor, amikor már elkezdte beleélni magát abba, hogy valami komoly kialakulhat. Sokkal rosszabb, mint még idejekorán elutasítani, amikor még nem szeret bele az ember a másikba.
2021. nov. 12. 21:22
 22/68 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csoda hogy szar kapcsolatokra vagytok kárhoztatva, ha nem az kell aki szeret, hanem az, aki nem."


Na ez meg a legtipikusabb niceguy szar duma. Te vagy az istencsászár és ezt a hülye nők nem látják, ezért bűnhődjenek.

2021. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
100%
A #20-as hozzászólásodik valahogy megértettelek, de azzal ott elvágtad magad. Elég gyerekes vagy, már ne haragudj.
2021. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:
Saját magam szempontjából pedig egy-egy jó szexnek, egy kis elszórakozgatásnak nem vagyok ellenére, kicsit kihasználom aztán elküldöm. Nem bosszú ez, hanem önzőség, az ő érzéseinek figyelmen kívül hagyása, ami a korábban történtek miatt megérdemelt.
2021. nov. 12. 21:25
 25/68 anonim ***** válasza:
100%
"ő azt nem becsülte meg, hogy valaki belé szeretett". Szóval, ha a 120 kilós, fogatlan Erzsike a kisboltból belédszeret, mert te mindig kedvesen mosolyogsz rá, mikor vásárolsz, akkor neked ezt kötelességed lenne viszonozni, mert különben egy szemét vagy, aki hitegette...
2021. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
93%
23-as Teljesen nyilvánvaló, hogy életedben nem volt hús-vér nő a közeledben, nem jutottál el az ágyat álmodni sem!
2021. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
93%
#26 Bizonyítsd csak tovább, hogy jól tette, amikor elutasította a "szerelmedet". Remélem le fogja vágni, hogy ugyanaz az élhetetlen niceguy vagy, mint annak idején.
2021. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
94%
Valami oka is lehetett, hogy nem akart, nem volt túl az exén, vizsga időszak stb...de a legegyszerübb bosszút állni mivel képtelen vagy megérteni a nőket,de még a fáradságot sem veszed. Gyenge IQ férfiak képtelenek az egojukat kezelni. Tedd meg amit terveztél, így biztosan kiábrandul belőled, hajrá!
2021. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
94%

#23:

Tehát képes vagy neki udvarolgatni, tudsz vele szexelni úgy, hogy közben nem fogsz újra belezúgni? Vicces fiú vagy.

Amúgy egyetértek, dugd meg, aztán dobd ki. Veled szexelni a legnagyobb büntetés. Utána legalább belátja, hogy elsőre hozott jó döntést, egyáltalán nem is kellett volna veled összejönnie. Te meg majd vergődsz hónapokig, mikor rájössz, hogy belezúgtál, de elszúrtad.

2021. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:
27 annyira rossz mégsem lehetek, ha most mégis kellek.
2021. nov. 12. 21:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!