Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korábban elutasított, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábban elutasított, most jönne. Elküldjem, vagy előbb megdugom és utána küldjem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe réges-régen belezúgtam, ő pedig nem becsülte meg az érzéseim felé, nem kellettem neki.


Azóta eltelt sok év és rájöttem, hogy vannak mások, nála jobbak, akiket megkaphatok. Közben én is fejlesztettem magam és 30-hoz közel elég jól mennek a dolgaim. Most, hogy az ő kapcsolatai egymás után tönkrementek és egyedül maradt, gondolom eszébe jutottam hogy mennyire odavoltam érte és most szeretne ezzel élni.


Csakhogy én már nem vagyok oda érte. Egyébként sem, de azért, mert elutasított, főleg nem. Jobbakat kaphatok. De azért egy átlagfeletti 30 alatti csajsziról van szó, tehát nem azt mondom, hogy minden nap jobb lehetőség kínálkozik fel, csak tudom, hogy türelemmel megfelelőbbet tudok találni. Ami eltarthat egy darabig még, és most, hogy egyedül vagyok, akár élhetnék is ezzel a lehetőséggel. De nem akarok már tőle semmi komolyat, habár neki ez a célja.


Tehát a választás az, hogy vagy rögtön elutasítom és lezárom a témát, vagy előbb hazudok neki valamit hogy elszórakozzak vele, megdugom, és aztán dobom ki. Soha nem teszek ilyet, nem tettem, nem bánok rosszul azokkal, akik nem érdemlik meg azt, de szerintem ő igen.


Még nem döntöttem el. Ti hogyan vélekedtek erről?



2021. nov. 12. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
92%

Ismerem ezt az érzést kedves kérdező, mégis azt gondolom a bosszúállással sokkal inkább magadnak ártasz.

Az igazi belső erő jele és a béke forrása lenne, ha képes volnál a sérelmedet elengedni.

Szerintem tedd ezt és százszor jobb lesz.

2021. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:
Mindegy, van egy nő, aki nagyon valószínű, hogy az itt válaszolók nagy részénél simán jobb, ezer éve ismer és akar engem, és őt is lekoptatom, mert tetszem jobbaknak is.
2021. nov. 12. 22:10
 43/68 anonim ***** válasza:
96%
"És most fogom a cumim, és megyek lefeküdni!"
2021. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 FoxtrotLidérc ***** válasza:
73%

Elküldeném. Alapból nem akarok olyannal jópofizni (nemhogy párkapcsolatot), akivel vége (főleg ha amúgy soha el sem kezdődött). Az életemben mindenkinek megvan a kiszabott idő - addig kell "felmutatnia valamit", hogy érdekeljen mint potenciális párjelölt. Ugyanígy nem menne nekem az sem, ha mondjuk gyerekkori szerelmem akarna MOST tőlem valamit. Már nem izgat.


Aki meg azért akar "átnyergelni" rám, mert most jól megy a sorom, az úgyszintén menjen ahová akar.


Kemény szavak? Igen. De ez nálam ilyen hótegyszerű.

2021. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
75%
#36, nem sötét, de totál félreértelmezi a sötétség szót a kommentárban, amire reagál xd Irónia
2021. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
89%

#44


"BEBEBEE az én apukám erősebb, mint a tiéd!" színvonalat megütötted. Majdnem.

2021. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
89%

"Azóta eltelt sok év és rájöttem, hogy vannak mások, nála jobbak, akiket megkaphatok"

Sértett kisfiúról magyarra fordítva: Mivel az egóm törékeny, mint a tojáshéj, ez a nő akkora mentális csicskalángost adott, hogy az eltelt sok év alatt is rajta pörgök folyamatosan"

2021. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%

#50

Adom!

2021. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
6%
dugd meg dobd ki..
2021. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!