Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korábban elutasított, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábban elutasított, most jönne. Elküldjem, vagy előbb megdugom és utána küldjem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe réges-régen belezúgtam, ő pedig nem becsülte meg az érzéseim felé, nem kellettem neki.


Azóta eltelt sok év és rájöttem, hogy vannak mások, nála jobbak, akiket megkaphatok. Közben én is fejlesztettem magam és 30-hoz közel elég jól mennek a dolgaim. Most, hogy az ő kapcsolatai egymás után tönkrementek és egyedül maradt, gondolom eszébe jutottam hogy mennyire odavoltam érte és most szeretne ezzel élni.


Csakhogy én már nem vagyok oda érte. Egyébként sem, de azért, mert elutasított, főleg nem. Jobbakat kaphatok. De azért egy átlagfeletti 30 alatti csajsziról van szó, tehát nem azt mondom, hogy minden nap jobb lehetőség kínálkozik fel, csak tudom, hogy türelemmel megfelelőbbet tudok találni. Ami eltarthat egy darabig még, és most, hogy egyedül vagyok, akár élhetnék is ezzel a lehetőséggel. De nem akarok már tőle semmi komolyat, habár neki ez a célja.


Tehát a választás az, hogy vagy rögtön elutasítom és lezárom a témát, vagy előbb hazudok neki valamit hogy elszórakozzak vele, megdugom, és aztán dobom ki. Soha nem teszek ilyet, nem tettem, nem bánok rosszul azokkal, akik nem érdemlik meg azt, de szerintem ő igen.


Még nem döntöttem el. Ti hogyan vélekedtek erről?



2021. nov. 12. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
0%
52: Ne egyszer. Legalább kétszer dugja meg és kétszer dobja ki
2021. nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
88%
Most megmondom hogy ha nekiállt újra beszélgetni és szexelgetni vele, bele fogsz megint szeretni és megint pincsikutya leszel. O pedig lekoptat amint jön egy új.
2021. nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy a csaj dobja ki dugàs utàn.
2021. nov. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
80%

Először is, jó nagy szemetláda vagy, ha hitegeteg!

2, miért megvetendő egy Nő, hogy korabban nem alt veled szóba, most meg mikor már nem vagy egy csóró csődtömeg, meg szóba áll veled!??


Komolyan kerdezem.

2021. nov. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória!Hány éves vagy,15 vagy 16?
2021. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg őszintén hogy dugni akarsz mást nem
2021. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%
Te maximum az alvós macidat dugod meg barátom, de jobban is jár így mindenki (csak szerencsétlen mackó fog szenvedni, de ő is csak fél percig).
2021. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
0%
hogy befeszültek a másenykák :D
2021. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
76%
A busszú bevallott fájdalom. Ha már nem érdekel miért bántanád? Nyilván zavar h annak idején elutasított, jöhet a revans, csak egy apró bökkenő van, ő nem jött veled össze, nem szexelt veled h aztán dobjon, megmondta h nem érdekled. Tiszta sor. Pusztán visszautasított. Az h most miért változott a véleménye veled kapcsolatban nem tudom... nem is ez a lényeg. Ha téged nem érdekel hagyd, v közöld vele csak szexkapcs lehet, tiszta sor. Vagy belemegy, v nem. Én nem áltatnám mert téged sem áltatott. Ha meg mindenképp bosszút akarsz a régi sérelmekért akkor utasítsd el, egy nő baromi rosszul viseli. Garantáltan sosem felejt el.
2021. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:
Már régóta nem érdekelt, egy életre lemondtam róla, ő jött vissza a képbe magától, amúgy nem foglalkoznék vele. Olyan nagyon most sem érdekelnek az érzései.
2021. nov. 13. 17:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!