Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, szerintetek miért nem találtok társat?

Figyelt kérdés
Mi az, ami magatok miatt hátráltat és mi az, ami a másik nemmel a probléma?

2021. nov. 26. 18:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%
Szociális fóbia,önbizalomhiány,önértékelési probléma,megfelelési kényszer.Félénkség,gátlásosság,határozatlanság.
2021. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
93%

Az egész fejem miatt.


Már gyerekkoromban és utána még középsuliban is éreztették velem sőt meg is jegyezték, hogy nagy az orrom nagy a fülem, hogy szarul nézek ki....


szóval ez úgy meg is maradt

2021. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
84%

Ami magam miatt hátráltat az talán az hogy nem megyek oda fűhöz-fához hogy felszedjem, akkora arcom nincs. Meg egyébként nemnagyon van lehetőségem a valóságban, net meg ugyebár egy nagy fos.


A másik oldalnál a baj meg hogy ha megtetszik valaki, akkor az vagy isősebb, vagy foglalt, vagy nem érdeklem, vagy bi/lezbi és barátnője van. Ja, igen, nem egyszer, nem is kétszer fordult már elő hogy a kiszemelt csajnak nője volt xdd. Most akkor az lmbtq ideológiát hibáztassam hogy nincs senkim, mert sok a lezbi? Xd De inkább a valós baj az hogy a nők válogatnak, mert megtehetik. Mindig van jobb nálam. Szimplán szerencsétlenül jártam mindig. Pl nyáron majdnem összejöttem egy csajjal, már kb csak ki kellett volna mondani hogy járunk. Random jel nélkül kioffolt. Másnap már kapcsiban volt mással. Szuper.


19f

2021. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%
Nincs önbizalmam és.... nem tudom hol kéne. :D Online nem megy.
2021. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
53%

Először is, férfi vagyok.


Nem tudom. Úgy érzem nem vagyok ismert a városomban, ennyi. Nincs 5000 követőm, valamint nincsenek szanaszét retusált atommenő képeim. Csak néhány képem van fennt Instán. Fészbukomat alig nézem.


27 éves vagyok, diplomám van, középvezetőként dolgozom. Van egy egész menő kis autóm, jó a humorom, jó a kiállásom + kommunikációm (munkám is megköveteli), és nem utolsó sorban nem is vagyok kimondottan csúnya. Nyilván nem vagyok egy adonisz. De ha értékelnem kéne magam kinézetre, 10/7 mondjuk. Járok edzeni, 195 centi magas vagyok, valamint kimondottan adok a megjelenésemre (külsőleg, öltözködés, stb). tehát nem melegÍtő + kapucnis pulcsiban élem az életem. Ezeket egybevéve elég határozott a megjelenésem úgy amúgy. Kitűnök a tömegből a stÍlusommal.


Ez Így leÍrva egész jól hangozhat nem? Hol lehet a hiba, kérdezheti akárki.


Ennek ellenére nők 0 érdeklődést mutatnak kb felém. Ha valakit bekövetek, szinte biztos hogy nem követ vissza (mert nem ismer). Ha nyomok reakciót egy-egy sztorira, kapok egy szivet rá és ennyi. Ha kezdeményezek beszélgetést, már a legelején olyan, mintha a fogamat húznák, gyakran annyira egyszavas, vagy semmitmondó válaszokat kapok, vagy a legrosszabb, nem Írnak vissza :D


Ritkán látok nőktől igazán érdeklődést felém, hogy akarna beszélgetni online. Legutolsó két barátnőmmel mindegyikkel Így kezdődött a kapcsolatunk, hogy ráÍrtam, majd beszélgettünk. Bár mindkettőt ismertem korábbról, tehát nem vadidegenként Írtam rájuk.


Szóval nem értem... Ha valaki elkezd velem beszélgetni és azt mondja mondjuk egy idő után, hogy nem vagyok neki szimpatikus, azt megértem. Beszélünk, úgy dönt hogy ez nem jön be. Oké, van ilyen. De amikor a harmadik mondat után jön ez a "aha, igen, nem, haha, inkább vissza se Írok", azt nem tudom mi indokolja :D. Ennyi idő alatt mit tudsz eldönteni egy emberről? Semmit. Aztán az is lehet hogy én találom meg az ilyen beképzelt pic#ákat, akik annyira sztárok, hogy nem Írnak vissza.

2021. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
87%
Volt társam. Elváltam 2 éve. Nem tudom miért nem találok. Fogalmam sincs. Habár vásárláson kívül nem járok el sehova. Nem jó egyedül, de görcsösen sem akarok mindenáron valakit.
2021. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
93%
Mert ronda vagyok, öreg vagyok, igénytelen vagyok és depis vagyok.
2021. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok szolga lenni. Nyugis, és kicsit kényelmes életet élek. Nem hiányzik a szekálás, meg a pampogás. Jó, hogy nem piszkál senki azzal, hogy szórakoztassam, vagy csináljak már valamit, mert ő unatkozik. Alapból szeretek utazni, de nem tudok minden hónapban útra menni…


Olyan lányt keresek, aki szintén elég nyugis, és nem energiavámpír, hogy folyton mások tegyék boldoggá. Ismerek ilyeneket, viszont foglaltak. A többség a társkapcsolattól kb mindent vár, mert egyedül boldogtalan. Ha a másik sem teszi boldoggá, akkor az illető béna.

2021. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ember aki elviselne egy ilyen parasztot mint én.
2021. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem szocializálódok, így nem ismerek meg új embereket. A netes ismerkedéstől meg már rosszul vagyok.
2021. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!