Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, szerintetek miért nem találtok társat?

Figyelt kérdés
Mi az, ami magatok miatt hátráltat és mi az, ami a másik nemmel a probléma?

2021. nov. 26. 18:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
74%
Kicsi a farkam es alacsony is vagyok.
2021. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egész előnyös külsőm van és a kommunikációs képességeimmel is elégedett vagyok, könnyen tudok közös témát találni az emberekkel, függetlenül attól, hogy nő vagy férfi és sokszor kapok olyan jellegű visszajelzést, hogy még szívesen találkoznának velem máskor is.

Ami miatt szerintem nincs párom az az, hogy elég jól elvagyok a magam kis stabil, strukturált életében és valahogy soha nem jön az a kitörő lelkesedés lány iránt, hogy én ezt annyira megszeretném változtatni, annyira hiányozna onnan. Lehet az én hibám, hogy magasra teszem a mércét vagy csak szimplán ilyen aromantikus típus vagyok, de ez a következménye.

2021. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem találok, mert én nem is keresek.
2021. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
80%
Mert az egyetlen nő, akitől valaha is szeretnék valamit már mással van.
2021. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem keresek
2021. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
87%

Mert nem szeretnék gyereket és a mai világhoz képest túl magasan van nálam a léc belső értékek terén :)


28/F

2021. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
89%
Félek a lányoktól :(
2021. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola óta nincs baráti társaságom, akikkel eljárhatnék szórakozni. Így sok lehetőségről maradok le, új embereket max iskolán keresztül vagy munkahelyen szoktam megismerni. Ezen kellene változtatni valahogy és már jobban menne, egyedül eddig sem jött össze, valószínű ezután sem fog. Társkeresős próbálkozásaim során azt tapasztaltam, hogy senki sem veszi komolyan - legalábbis azok közül akiket jobbra húztam - a dolgot, vissza sem írnak vagy csak néhány egyszavas válaszokkal.
2021. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

A net előtti korszakban (még Krisztus előtt) újsághirdetés útján ismerkedtek. Legalább ilyen sz@r volt, vagy még sz@rabb...

N

2021. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

ha az elejétől nézzük akkor sokáig a külsőm volt a problémám az önbizalmamat lerombolta teljesen, plusz 1-2 kedves ember túlzott őszintesége is, és még mindig okoz gondot a külsőm , az önbizalmam emiatt elég kevés...


aztán utóbbi 10 év alatt véget értek a baráti összejövetelek....elköltöztek,. itt ott gyerek is lett....


munkahelyen semmi lehetőség nincs, aki van annak meg gyereke van, akinek nincs annak nem kellek


a Net...az egyenesen halott a számomra, túl nagy a rosta....

2021. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!