Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók, szerintetek miért nem találtok társat?

Figyelt kérdés
Mi az, ami magatok miatt hátráltat és mi az, ami a másik nemmel a probléma?

2021. nov. 26. 18:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

túl jó pasi vagyok, hogy egy lány a társam legyen, talán olyan 3-6 között már elég lenne :D


viccet félretéve, több rossz kapcsolat után ki vagyok égve lelkileg, annyira, hogy a valóban jó kapcsolatot is tönkre tettem a rossz felvett szokásokkal


most nekem jobb egyedül, így nem is keresek

viszont számomra az ideális társ még mindig eléggé különleges és nehezen megtalálható, mert elég komoly igényeim vannak

persze egyik szemszögből "tucat lány", hisz olyan dolgokat várok amit sokaknál látok, hogy odaadó kedves szép lány aki próbál a kapcsolatért sokat tenni, de mellette hagyja élni a párját

csak hát ugye ezek a dolgok mellett kell, hogy passzoljunk, az én hülyeségeimmel és én az övéivel együtt tudjak élni, elfogadni, talán még szeretni is :)

2021. nov. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
55%
Mert felemelkedett vagyok, és ehheza szi thez és formához nehéz társat találni.
2021. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!