Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Olyan nagy bűn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Olyan nagy bűn, hogy szűz barátnőt szeretnék? F

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok (huszonévesen) és ez az elsődleges elvárásom, de ez nem azt jelenti, hogy mindegy ki az csak szűz legyen.

2021. dec. 1. 07:54
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/156 anonim ***** válasza:
90%
Ha így folytatod, leszel te még harmincas szűz is! 🙃
2021. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/156 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy helyettem is aggódtok! Igazán figyelemreméltó lenne, ha tényleg így lenne...
2021. dec. 15. 09:15
 83/156 anonim ***** válasza:
93%

Én személy szerint próbálok rámutatni a gondolkodásod hibájára. Igen, tényleg király dolog lehet első lenni egy csajnak. Igen, én is bánom, hogy ezt nem éltem meg. De nem ragadhatsz le ebben. Ha 100%-ig már nem is lehetsz boldog, de egy erős 70%-ot még elérhetsz. Inkább engedd el az álmaid egy részét és próbálj meg abból jövőt építeni, ami van. Vagy jobb lenne majd ötvenes szűz magányos agglegénynek lenni inkább?!

Üdv,

egy korábban hasonló cipőben járó férfi

2021. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/156 anonim ***** válasza:
16%
nekem eddig szűz lánnyal volt a legjobb a szex, így értem a kérdezőt. úgy 6ból 3 lány szűz volt :D
2021. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/156 anonim ***** válasza:
91%
Semmi nem baj. Inkább az a kérdés bennem, hogy miért pont a szüzesség egy kapcsolatnak a sarkalatos pontja? Miért nem az, hogy testileg és érzelmileg is egy jó nőt találj magad mellé szüzességtől függetlenül?
2021. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/156 anonim ***** válasza:
95%

Oké, ráharapok a csalira, kérdező.


Én most 30/F, barátnőm 28F, mindketten szüzek voltunk 7 éve amikor együtt elvesztettük. Na de egyikünk se látta egymásban azt a nagy áhítatott értéket a szüzességből kifolyólag, hogy "végre egy másik szűz ember, végre valaki megért." Sőt, inkább annyira szégyeltük, hogy kb az utolsó pillanatig titkoltuk egymás elől.


Nem is bénáztunk amúgy szex közben, tehát az itteni sztereotípikus kommentekből egyik se illik ránk. De te ezt a szüzességes témát túlértékelted és tényleg, egyáltalán nem tudod hogyan működnek nemcsak a nők, de úgy általánosságban az emberek. Továbbá szüzességvadászat az egy fétis, bár nemhiszem hogy ez van neked.

2021. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/156 anonim ***** válasza:
77%

Saját tapasztalatot írok le, nem tudom végül merre ment el a téma.


A barátom 2 évvel fiatalabb nálam, előttem még nem volt kapcsolata, szűz. Nekem 3 komoly kapcsolatom volt, mindhárom pasival lefeküdtem. Mikor beszélgettünk a témáról a párommal, mondta, hogy mindig úgy hitte, hogy majd szűz lány lesz a szerelme, és szűz lánnyal veszíti el ő is - pusztán úgy gondolta a személyiségéhez egy ilyen lány jobban illene (visszahúzódó, szerény, nemcsajozós srác). És bár még nem feküdtünk mi le, mondta hogy máris jobbnak látja, hogy én tapasztaltabb vagyok, mert gátlástalanabbul beszélek és cselekszem, ezzel őt is bátorítva, bátrabban tesz meg és mond ki dolgokat, mert mindig nyíltan visszajelzést adok. Én nem voltam mindig ilyen gátlástalan, szűzen semmiképp. És emiatt nagyon jól kiegészítjük egymást. Sokkal fontosabb szerintem az egymás iránt érzett szerelem, ami akkor is mindig új, ha az ember már tapasztaltabb. Egy új szerelem mindenkinek új, szerintem sokkal szebb ebben kiteljesedni, ezt megélni, mint egy ilyen testi dolgon túrázni magad.

2021. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/156 anonim ***** válasza:
19%
Ki akarna használt portékába lógatni? Egy autó is akkor jó amikor még új és te fingasz bele először.
2021. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/156 anonim ***** válasza:
31%
Ha te is szuz vagy, mentsegedre van, hogy ilyenre vagysz.
2021. dec. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/156 anonim ***** válasza:
22%
Csak sajnos az idő telik... higyj nekem kérdező, jobb, ha minél hamarabb kijössz ebből a lelkiállapotból. Ez a felnőtté válás jele: elengedni az álmainkat. Beletörődni abba, ami jutott. Inkább érd be egy használt nővel. Még mindig jobb, mint egyedül megdögleni.
2021. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!