Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Olyan nagy bűn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Olyan nagy bűn, hogy szűz barátnőt szeretnék? F

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok (huszonévesen) és ez az elsődleges elvárásom, de ez nem azt jelenti, hogy mindegy ki az csak szűz legyen.

2021. dec. 1. 07:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/156 anonim ***** válasza:
97%

Az a baj benne, hogy túlmisztifikálod a szexet. Nem lesz se jobb, se rosszabb, ha bénáztok. Nem lesz a nő értéktelenebb, ha szexel.


Azért akarsz szűz nőt, mert te is az vagy, tehát téged ez befolyásol. Te máshogy tekintesz magadra szűzként.

2021. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/156 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem, hogy rengeteget fantáziálsz arról, hogy milyen a szex, milyen lesz a másikkal, milyen lehet a nők rekaciója, milyen lesz a tied, meg úgy alapból milyen egy másik emberrel kapcsolatban lenni. Felnőttkorban erre "felkészülni", erről fantáziálni elég veszélyes, mert általában sok köze nincs a valóságnak ahhoz, ami a fejedben létezik. Így akár irreális elvárásaid is lehetnek a még nem is létező szeretett személlyel kapcsolatban. 25 éves vagy, felnőtt férfi. Már rég nem fantáziálnod kéne erről, hanem megélni.
2021. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/156 anonim ***** válasza:
92%
Férfiként amíg szűz voltam én sem bántam volna ha került volna egy szűz lány mert féltem hogy ha egy tapasztaltabbal hoz össze a sors akkor zavarni fogja a bénázásom vagy a mérettel lesz problémája és szerintem a kérdeznek is hasonló félelmei vannak. Ha ez nem talált akkor valószínűleg haragszik a nők többségére akik korábban vesztették el a szüzességüket és neki még most sem sikerül.
2021. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/156 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj hogy 25 évesen még mindig egy 18-20 éves szintjén vagy. Minden egészséges gondolkodású, és érzelmivilágú 25 éves tudja, hogy, az első szexet nem kell túlmisztifikálni. Nincs benne semmi különleges. Nem, nem lesz csodaszép. Az a csodaszép, mikor már össze vagytok csiszolódva a másikkal, és úgy szeretkeztek. Az első sokszor kényelmetlen maszatolás.

Azért akarsz szűz lányt mert

A) az a tini tévképzeted (ismétlem 25 évesen), hogy ez a világ legjobb dolga

B) Annyira beteg vagy, hogy nem tudod elfogadni, hogy más férfi is megdugta a barátnődet. Nekem az az érzésem, hogy inkább ez van a dologban. Ezzel visznt sürgősen fordulj orvoshoz!

2021. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/156 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként miért tetted fel itt a kérdést?

Ha annyira szűz lányt akarsz, akkor hajrá, ismerkedj. Csak legalább az alapján, amit itt tanultál, fogadd el, hogy a szüzesség felmagasztalása még jó pár szűz lánynak sem szimpatikus, és nagy red flag. Ezt pedig tiszteletben kell tartanod és nem győzködni őket. Csak olyan lánnyal tudod megélni, amit akarsz, aki szintén ugyanazt gondolja magától. Hiába mondod olyanoknak, hogy mit szeretnél, akiknek más elveik vannak, nem fogják feladni, mert te azt szeretnéd.

2021. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/156 anonim ***** válasza:
82%

"Szerintem csodálatos amikor két ellenkező nemű ember együtt, egymással fedezi fel a szexualitás örömeit úgy, hogy érzelmeik is vannak egymás felé."

Ebben van igazság, de 24 évesen már lekéstél erről az életérzésről. Viszont hidd el, ugyanolyan jó egy már tapasztalt nővel újra felfedezni egymást és később új tapasztalatokat szerezni. Sőt, még jobb, mert büszkeség tölt el, hogy a volt pasijaival nem élt át ilyen élményeket.

2021. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/156 anonim ***** válasza:
53%
Amit a 46) írt. Felnőtt férfiként hajszolsz elképzelt kamasz élményeket. Azok a felnőtt szűz nők, akik nem valláskárosultak, jellemzően valami súlyos pszichés blokk miatt vannak a kategóriában.
2021. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/156 A kérdező kommentje:

Ha én téveszmében élek és beteg vagyok, akkor ti legalább ugyanannyira. Na és kihez forduljak ezzel, hozzád Dr. Bubó? :)


Azt mondom, hogy ha ilyen élet nincs, akkor számomra semmi sincs! - Azt hiszem a lelkem lassan megbékél ezzel. :)

2021. dec. 1. 19:54
 49/156 A kérdező kommentje:

Amúgy a kérdésre még mostanáig nem válaszolt senki:


Miért baj az, hogy a szüzessége miatt is választanám azt a nőt akit???

2021. dec. 1. 20:01
 50/156 anonim ***** válasza:
77%
Nem, itt egyedül te vagy beteg. Pszichológustól kell tanácsot kérni, hogy elfogadd a szüzességed.
2021. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!