Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Olyan nagy bűn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Olyan nagy bűn, hogy szűz barátnőt szeretnék? F

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok (huszonévesen) és ez az elsődleges elvárásom, de ez nem azt jelenti, hogy mindegy ki az csak szűz legyen.

2021. dec. 1. 07:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/156 anonim ***** válasza:
12%
mert továbbra is előny, hogy nem dugogatta őt más :D
2021. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/156 anonim ***** válasza:
7%

3-as: elég korán kezdik nálatok a szexet!!

Biztos találsz, egyházi iskolákban keresgélj.

2021. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/156 anonim ***** válasza:
11%
hogy lepontozgatnak azok a lányok, akik voltak már pasikkal xD
2021. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/156 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire arrogáns vagy és nem érdekel mások véleménye, minek írsz ki kérdést? Minél többet írsz magadról, annál gázabbnak tűnsz. Nem kell itt bizonygatnod idegeneknek, hogy te tökéletes felsőbbrendű szűz vagy, akire mennyien rámásztak volna már. Nevethetnékem van ettől,nagyon cringe vagy...
2021. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/156 A kérdező kommentje:

Mások véleménye mérgező az emberre nézve, ha ő maga is nem hiszi úgy, ezért is imádok megbotránkoztató lenni... :)


A kérdést azért írtam ki, hogy megértsem egy kicsit jobban (főleg) a nők álláspontját ezzel kapcsolatban és azért írtam bővebben magamról, hogy legyen információ, ami alapján kommenteltek. Bár nem indokolták az itteni reakciójukat legtöbben, mégis értehetőbbé váltak számomra (főleg) a női okok, amit még szerintem ők nem tudnak, csak éreznek.


64-eske, szerinted gáz vagyok, más szerint meg nem, ez mindent elmod. :)


De, hogy még fokozzam a RED FLAGségem és CRINGEségem linkelek egy képet. :P


Döbbenet, hogy mennyire hasonlítunk egymásra ezzel a modellel, mert valami nagyon-nagyon hasonló arcom, stílusom, testalkatom van (a zakót leszámítva).


[link]


:-)

2021. dec. 4. 08:42
 66/156 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez nagyon jó! Köszi, feldobtad az estém. 😁 Minél többet írsz, annál jobban derülök. 64-eske voltam.
2021. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/156 anonim ***** válasza:
85%

Biztos hogy mindegy hogy ki az?

Egyébként nem baj, én pont ilyen vagyok.

2021. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/156 anonim ***** válasza:
45%
Nem bűn az, csak nem fogsz ilyet találni.
2021. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/156 anonim ***** válasza:
35%
Nem bűn. Ez nekem is fontos lányként. 🤷🏻‍♀️
2021. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/156 anonim ***** válasza:
91%
A te dolgod, hogy milyen elvárásaid vannak, de nem biztos, hogy jól jársz.
2021. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!