Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Olyan nagy bűn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Olyan nagy bűn, hogy szűz barátnőt szeretnék? F

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok (huszonévesen) és ez az elsődleges elvárásom, de ez nem azt jelenti, hogy mindegy ki az csak szűz legyen.

2021. dec. 1. 07:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/156 anonim ***** válasza:
91%
Nem bűn, csak hülyeség. Egy agyas csaj simán szűz lesz, ha veled akar lenni.
2021. dec. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/156 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd? -"Egy agyas csaj simán szűz lesz, ha veled akar lenni."
2021. dec. 1. 07:57
 3/156 anonim ***** válasza:
35%

Úgyse veszed észre, hogy szűz vagy nem.

Amúgy miért akarsz egy lelki beteg, problémás nőt?

Aki huszonévesen nő létére szűz, az nem egészséges, vagy lelkileg vagy fizikailag. És nyugodtan lehet lepontozni.

2021. dec. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/156 anonim ***** válasza:
50%
Nem bűn, csak sajnos ritka.
2021. dec. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/156 anonim ***** válasza:
93%
Honnan a francból tudod, hogy szűz?
2021. dec. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/156 anonim ***** válasza:
86%

"Amúgy miért akarsz egy lelki beteg, problémás nőt?"

na miért, na miért

mert a kérdezővel biztos minden tökéletesen rendben

2021. dec. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/156 anonim ***** válasza:
93%

Te dolgod, de a szűz csajoknak se szokott ez szimpi lenni csomószor.

Szerinted érték, szerintük nem, mert ők őszinte szeretetre vágynak, nem pedig olyanra, ami feltételhez kötött.

Ismerkedsz egy csajjal, minden klappol, nagyon tetszik, aztán ha nem szűz meg akkor kuka? Hol itt a személyiség értéke?

Sose lennék olyan férfivel, aki a szüzet látja bennem, hiába magyarázod, hogy így se felel meg akárki. Nekem nem olyan fontos a szüzességem, hogy emiatt piedesztára emeljen egy férfi, én szeretve akarok lenni, tiszteljen és szeretetből becsüljön meg, kvázi emiatt emeljen piedesztára.

Lehet találnál magadhoz illő lányt, hasonló gondolkodással, bűnnek nyilván nem bűn, a te dolgod.

2021. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/156 anonim ***** válasza:
94%
Azt áruld már el, hogy miért jó ha szűz! Komolyan érdekel, hogy milyen hozzáadott értéke van!
2021. dec. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/156 anonim ***** válasza:
45%
8: gondolom hasonló defektes embert keres maga mellé. Huszonévesek a szűziesség nem erény, hanem valamilyen komoly problémának a lenyomata.
2021. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/156 anonim ***** válasza:
90%

Azt megértem ha egy pasi azt szeretné ha az akivel komolyabban ismerkedik ne 100 kapcsolaton legyen túl huszonévesen. Azt viszont nem értem,hogy miért is kell szűznek lennie, és ezt honnan is tudod meg?Az első/második találkozáson már erre rákérdezel?Vagy ismerkedtek, még akár szimpatikus is, és ha kiderül ez a többedig találkozásnál ejted?

Huszonévesen ezt ne várd el, ha kb 18 évesen ismerkedsz még valahol jogos, de ennyi idősen már kevésbé.

2021. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!