Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Olyan nagy bűn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Olyan nagy bűn, hogy szűz barátnőt szeretnék? F

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok (huszonévesen) és ez az elsődleges elvárásom, de ez nem azt jelenti, hogy mindegy ki az csak szűz legyen.

2021. dec. 1. 07:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/156 A kérdező kommentje:

Minek nekem pszichomókus? Fele annyit nem tudnak az emberről mint én. :)


Menjetek ti oda, ha van kidobnivaló pénzetek. ;)

2021. dec. 1. 20:27
 52/156 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked annyira fontos ez akkor ne hagyd hogy mi eltántorítsunk de semmit nem érsz vele ha a fontosabb dolgok nem passzolnak na és ahogy telik az idő egyre csak fogyatkozni fog a potenciális társ jelöltek száma. Szerintem engedd el ezt a szüzesség dolgot de persze a döntés a tiéd.
2021. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/156 anonim ***** válasza:
79%
Van ingyenes is. És amiatt, mert a szüzességed miatt kevesebbnek érzed magad. Ha nem találsz szűzt, mindig le fogod verni a nőn, ha szexuálisabb, mint te.
2021. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/156 anonim ***** válasza:
83%
Ha mondjuk 16 éves lennél akkor nem is lenne gond de így majdnem egy évtizedes késéssel és ilyen igényekkel azért rendesen nehezited a saját életed.
2021. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/156 anonim ***** válasza:
21%

Én is szűz lányt szeretnék páromnak, szerintem ebben nincs semmi bűn, teljesen normális.

Én 29 vagyok. :)

2021. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/156 anonim ***** válasza:
11%
(én nem vagyok szűz)
2021. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/156 A kérdező kommentje:

A szüzességem miatt inkább többnek érzem magam. ;)


20-40 éves korig sok "jó" nő megnézett már magának, közeledett, sőt volt aki rám akart mászni, de már középiskolában sem jöttem össze azzal, akivel nem volt meg az összhang. Én is kezdeményeztem, de azok többségének meg én nem voltam szimpatikus élből, akivel elkeztük azzal meg kiderült, hogy mégsem egymást keressük.


Volt egy idő olyan 20-22 között, hogy nagyon hiányzott a szex és nagyon magamba fordultam, ki sem mozdultam. De rájöttem, hogy nekem érzelmek nélkül, nem is kívánatos az adott nő így a kielégülés sem lenne valódi csak olyan felszínes.


Mostanában határoztam el magam, hogy inkább várok ameddig kell, persze az ismerkedést folytatva.


Ha meg soha nem jön össze, akkor így jártam az én felelősségem. :)


A kérdés nem rinyálás akart lenni bármennyien is reagáltatok a szerint. ;)

2021. dec. 2. 08:48
 58/156 A kérdező kommentje:

Ja még annyit, hogy nekem egy nő nem egy tárgy lenne, amit majd csak lecserélek, ha meguntam, "elhasználódott".

Egy életre szeretnék választani és ezt a szándékot is keresem egy nőben.

Ezért is fejlesztem már akaratlanul is az emberismerésem és önismerésem folyamatosan.


Sose voltam az a "jóvan az úgy" ember, de azt nekem is meg kell tanulnom elfogadni, hogy az élet nem ad meg mindent és úgy, ahogy azt szeretné az ember...


Mindenről szó esett már, úgyhogy már csak a "Sok türelmet és sikert a kereséshez!" jókívánságokat fogadom. :)


:-)

2021. dec. 2. 09:04
 59/156 anonim ***** válasza:
11%

Sok sikert a kereséshez! Nekem eddig csak szűz barátnőim voltak. Az előző 17 éves volt, amikor megismertem és 22 évesen szakított velem. Nagyon kevésen múlt, hogy ne legyünk örökre együtt. Szóval én is továbbra is szűz lányt keresek, akkor is, ha a sok nemszűz lepontoz.

Fiúnál viszont szerintem nem előny az, hogy valaki szűz, ez szerintem csak lányoknál számít. De persze biztos van olyan lány is, akinél előny.

2021. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/156 anonim ***** válasza:
100%
59) és lányoknál neked miért számít a továbbiakban?
2021. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!