Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan nők akik szeretik a házimunkát és szeretik az otthon eltöltött időt?

Figyelt kérdés
2021. dec. 4. 11:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek mosni, teregetni, sütni-főzni is. A többi házimunkát nem szeretem.
2021. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Tökéletesen igazad van. Nem szeretem a házimukát, de jobb, mint a "rendes" munka és otthon is van épp elég tenni való.
2021. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretem a házimunkát, főzést meg a sütést is (igen még a fürdő wc takarítást is :D). De karrierista vagyok, 1 tanfolyamot és 1 egyetemet végzek főállás mellett, hogy jobban tudjak keresni a jövőben. Mert attól, hogy itthon szép tisztaság van még nem lesz nyaralás stb. Lehetnék háztartásbeli, nem egyszer lett volna rá lehetőségem, de a pofámról lesülne a bőr, ha az alapvető szükségletekre pénzt kéne kuncsorognom mástól. Arról nem is beszélve, hogy karácsonykor álljak oda a párom elé, hogy adjál pénzt, amiből majd neked veszek ajándékot? Baromi megalázónak tartom az eltartott feleség szerepet, én aztán senkitől nem fogok kuncsorogni pénzért meg nem is magyarázkodok, hogy miért költöttem el hamarabb (ismerősi körben van ilyen, nem értette meg a pasi, hogy mennyit drágult az élelmiszer..). Szóval lehetek én 'álomnő' , mert szeretek takarítani, főzni, de időm az nincs rá, mert valakinek pénzt is kell keresnie. Ja és úgy mellesleg a legtöbb megcsalás ilyen szituációkban történik, mert egy átlag ház takarítása meg főzés maximum napi 4 óra, a maradékban meg unatkozik ám az 'asszony', úgy akarjál háztartásbelit...
2021. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Sunshinedoll ***** válasza:
A nők régen se szerették a házimunkát, azt senki nem szereti, de meg kell csinálni, és mivel régen sok nő nem tudott vagy nem dolgozhatott, így ez a feladat rájuk maradt.
2021. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!